Genel

APKPure – Ücretsiz Android Oyun ve Uygulama İndirme Mağaza Uygulaması

Ücretsiz APK Android oyun ve uygulamaları indirebileceğiniz güvenilir sitelerden

APKPure, en iyi APK indirme siteleri arasında. Android uygulama APK, Android oyun APK indirme bağlantılarını sunan güvenilir sitelerden ve mobil uygulaması
da bulunuyor. APKPure (APK İndirici) ile Google Play’den indirilemeyen en yeni Android uygulama ve oyunları APK indirme bağlantılarıyla sınırlamalara takılmadan hem de güvenli bir şekilde Android telefonunuza indirebiliyorsunuz. APK oyunlar ve APK uygulamaları indirmenin en kolay yolu diyebilirim.

APKPure Nedir, Ne İşe Yarar?

Clash of Clans, Dream League Soccer, Minecraft, Pokemon Go, Angry Birds, Traffic Rider, Nba Live Mobile, Gta, Score Hero, Asphalt, Fifa Mobile, Fortnite, Critical Ops, Gta San Andreas, Brawl Stars ve daha saymakla bitiremeyeceğim popüler ve en yeni Android oyunların yanı sıra WhatsApp, Instagram, Facebook, YouTube, Launcher’lar ve diğer popüler Android uygulamaların yeni sürümlerini APK indirme bağlantısıyla ücretsiz olarak telefonunuza indirmenizi sağlayan güvenilir sitelerden biri APKPure. Henüz Türkiye’de indirilmeye açılmayan Android oyun ve uygulamaları da APK indirme linkleriyle kolayca indirmenizi sağlıyor. Google Play ülke değiştirme ile uğraşmadan tek dokunuşla istediğiniz Android oyun ya da uygulamanın APK’sını bulup son hızda indirip sorunsuzca yüklüyorsunuz.

VPN ile Google Play ülke değiştirmeye son veren APK indirme uygulaması APKPure, içerisinde Google Play kadar geniş uygulama mağazasıyla geliyor. Mağaza üzerinden hem istediğiniz uygulama veya oyunu özgürce indirebiliyor hem de son sürüme kolayca güncelleyebiliyorsunuz. Ön kayıt yapabileceğiniz Android oyunlar da ayrı bir yerde toplanıyor. Google Play gibi kullanıcı yorumları (incelemeleri) da yer alıyor. En çok indirilen Android oyun ve uygulamaları da tek bakışta görebiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu