Arama sonuçlarınız

1. Cihaz batarya değişimi

Arkadaşlar daha önce batarya değişimi yaptım ancak şöyle bir olay var bu kapağı söktüğümüz zaman kameraya toz geliyor önceki telefonumda ne yaptı isem tamamen temizleyemedim bunda şuan toz yok sökmememin tek nedeni de toz korkusu bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi toz kaçırmadan nasıl temizce...
  2. Rom Noble 2.6 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Merak ettim de bu mustafacoo kerneli stock yazılımda kullanabilir miyiz acaba çünkü çok iyi batarya tasarrufu yapıyor
  3. Rom Noble 2.6 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Şuan 2.5 daha önce 2.6 yükledim ancak çağrı kaydı görünmedi bende geri dönüş yaptım 2.5 şöyle bir şey de var telefon kendi kendine ekran döndürme açık iken yatay moda geçiyordu stock roma dönüp yeniden temizce kurulum yaptım ardından bixby tuşuna screenshot ekledim aromadan ancak çalışmadı bide...
  4. Rom Noble 2.6 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

eski noble kullanıcıları wipe yapmadan direkt mi kuruyor
Üst Alt