Arama sonuçlarınız

1. kung

Qualcomm Driver 32/64 bit Tüm Versiyon

Freedreno Vulkan Sürücüsü - 5/5/23 En Son Mesa 23.2'ye Göre Ubuntu'da Android NDK kullanılarak derlendi 🛡 Android 11 Desteklenmiyor • ARM-V8 Yapısına sahip ● Güncellenmiş Vulkan Sürümü : 1.3.249 Yeni Vulkan Uzantıları Eklendi Bazı Uygulama / Oyun kilitlenme sorunları düzeltildi. Geliştirilmiş...
  2. kung

Root Magisk v26.1 Sürümü indir - Android Root

Shamiko 7 yükleye bilirsiniz yada 6 olanı güncelleye bilirsiniz 26. Yada 26.1 tek sıktısı iki ses modülünü bir arada çalıştırmıyor bilginiz olsun misal dolby ile viber 25.2 dolby ve viber bir modül sayesinde beraber calışıyor ama bu modül 26 iş görmuyor şimdilik yaparsam nasıl olduğun...
  3. kung

Yardım Rom yükledikten sonra telefoto kamera çalışmıyor

Merhaba. Romu temiz kurulum yapın. 2 sefer temizlik yapın Noble romun temizleyicisini kulani sonra bicimlendirin sonra romu kurun sunuda unutmayin bazi uygulamalar da kamera selfi moduna geçmez on kamerada. İşlemleri yapar misal Google çevirici gibi. Yanıda kamerayı çevirme işareti varsa...
  4. kung

Rom Noble 2A Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Evet gayet iyi çalışıyor ve kurulum sırasında dikkat etmek gerekiyor eksik bir şey yüklenirse tabiki oo sistem calışmaya bilir 12 en stabilize sürüm ama 13 de yavaş yavaş yerine oturmaya kamera işini çözerlerse 13 daha iyi olmaya başlar şimdilik 12 de kalıp 13 daha iyi olmasını beklemek...
  5. kung

Rom Noble 2A Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

TV bağlantısı güzel çalışıyor 4 1 yanı A2 rom
  6. kung

TV bağlantısı güzel çalışıyor 4 1 yanı A2 rom
  7. kung

Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

3.1 sefaynet geçişinde engelliyor fake zorlama modu yüklesem bile WiFi etkiliyordu mustafını en son noble karnel var sanırım 3.0 gayet güzel ve safenet gecişinide izin veriyor onu yükleyin buraya bırakıyorum karneli sizde deneyin
  8. kung

Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

2.8 2.9 neyse 3.0 aynı 3.0 beta sürüm aksaklıkları var ön kamera çalışmıyor yüz tanıma çalışmıyor bir kaç şey çalışmıyor . Ön kamera İcin size bir dosya yükledim onu twrp yükleyin yeni sürüm cıkana kadar idare eder ön kamera İcin. Bankacılık be finans işleri İcin aynı sunuc magisk...
  9. kung

Duyuru One Ui 5 çok yakında

3.0 beta sürümünu kulanalar 60hz yerine 120 hz seçip kulana bilirsiniz farkı kendiniz test edin
  10. kung

Duyuru One Ui 5 çok yakında

Geçici bir çözüm sizde deneyin twrp yükleyin sonra ön kamerayı test edin beta sürüm ve böyle hataların olması normaldir zamanla düzelecek ben kullanıyorum 3.0 bu dosyayı yükledim şimdi ön kamera calışıyor aslında bu dosya google kamera dosyası ama iş gördü sizde deneyin
  11. kung

Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Ben durdurmaya ilgili söylemedim siz durdursanız bile oo sistem calışır siz farkına bile varmasınız yazılımlarını geneli kendini otomatik aktive eder misal Google play store girdiniz anda tetikler ister özel rom olsun isterse orijinal rom olsun sistem çerçevesini sil kaldırın...
  12. kung

Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Google uygulamasından kastın google bir cok uygulaması var zaten sitelerde sesli armayı bir cok tarayıcı destekler iphoneler saymıyorum onların sistemi farklı. Ama. İphone bile you tube google giriş yapmadan calışmaz ila bir giriş ister Andord telefonlarda google Anna ekletileri...
  13. kung

Evet Google sorunu hepsi birde özel rom oluşu. Orjinalde sorun var. Oyuzden oo siteyi takip edicez yenisi cıkınca onu ile güncelicez başka yöntem bulana kadar
  14. kung

Google play sistem güncellemesi 1 Mart 2022 kaldı ise bu uygulamayı yükleyin. Telefonu kapatıp acım tekra güncellemi deneyin bakalım degişim olucakmı...
  15. kung

Bunu kulana bilirsin apk zip daha https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anhlt.easyunlock google play dan indirip kulana bilrsin Özelikleri. Kolay Kilit Açma AYAR HİZMETİ DURDUR Ekran Kilidini Aç telefonu çevir 2 kez) Elinizi yakınlık sensörü üzerinde sallayın 1 saniye...
  16. kung

Zip paketlerini kulanmayın sorun teşkil ede bilir direk telefonu ayarlarından yapın daha iyi olur siz bilirsiniz sizin icin hemen bulup yuklucem denersiniz
  17. kung

Dex sorun olanlar bu ikisini twrp yukleyin sonra dex test edin bunları kurasanız ses müdale edemesinizi karnelden bilginiz olsun unumuştum onuda söyleyim
Üst Alt