Arama sonuçlarınız

1. Sahin42

Rom Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Xda için verdiğin bağlantı adresi sorunlu kardeşim. 😊 Doğrusu böyle olacak. 😊
  2. Sahin42

Duyuru Bayramınız Mübarek Olsun...

Hayırlı bayramlar.
  3. Sahin42

Root Magisk v26.1 Sürümü indir - Android Root

Çok teşekkür ederim.
  4. Sahin42

Oldu olacak bir şey daha sorayım. 😁 Noble 2A kullanıyorum. Telefonun veri (data) dosya sistemini de F2FS olarak kullanıyorum. EXT4'e göre dâhili depolama alanında 2 GB kadar daha fazla kullanım alanı sağlıyor F2FS sistemi. Bunun dışında EXT4'e göre avantajı var mı, yada dezavantajı? Aslında...
  5. Sahin42

Magisk'in son sürümünü yükleyip aynı işlemleri ikinci fotodaki gibi tekrâr yaptım ama sorun devâm etti. İlk fotodaki gibi magisk uygulamasını gizle seçeneğini kullanınca artık analiz uygulamasını kullanabilir oldum. Fakat anlamadığım, ikinci fotodaki gibi uygulamayı gizlemiş olmam neden işe...
  6. Sahin42

Selâmün Aleyküm. Bir sorunum var. Instagram hesâbım için hesâp analiz uygulaması yükledim. Uygulamayı açıp instagram girişi yapıyorum, analizleri falan yapıyor ve görüyorum. Fakat uygulamayı kapatıp tekrâr açmak istediğimde "rootlanmış bir cihazda bu uygulama çalışmaz" uyarısı verip kapanıyor...
  7. Sahin42

Rom Noble 2A Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Ben bunun için Sd Maid öneririm. Toplu olarak uygulama kaldırma, devre dışı bırakma, zorla durdurma, apk yedeği alma özellikleri yanı sıra çok detaylı sistem temizliği yapıyor. Ve işini de hızlı yapıyor. Fakat çoğu özelliğini kullanmak için hem root gerek, hemde uygulamayı satın almak gerek. Ben...
  8. Sahin42

Rom Noble 2A Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Odin ile yazılım yada TWRP yüklemesi yaptıktan sonra Odin ayarından yeniden başlatma kapalı ise telefon download modunda kalır. Download modundan ses kısma ve güç tuşuna 8 saniye basılı tutarak kendin çıkman lazım.
  9. Sahin42

Bu özelliği bende kullanmıyorum. Zaten akıllı tv yok evde.
  10. Sahin42

Duyuru One Ui 5 çok yakında

Kullanma henüz. Eksileri görürsün ama bir artısını göremezsin. Bana inan. Güncellemeyi bekle.
  11. Sahin42

Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Ayrıca Noble yüklemesi yapacaksanız 2.9 yada 2.8 yükleyin. Çünkü 3.0 henüz yeni çıktı ve sorunları var.
  12. Sahin42

Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Ben banka uygulaması yükledim ve kullandım. Bir sorun yaşamadım. Telefon rootlu olduğu için uyarı çıktı sadece, fakat uyarıyı es geçip işime devam ettim. Güvenilirler midir değiller midir, buna kimse garanti veremez. Herhangi bir özel rom yüklemesi yada modlanmış (cracklı) uygulama yüklemesi...
  13. Sahin42

Az önce Twrp'den tam temizlik yapıp Noble 2.9'u yükledim. Geceki yazımda "Noble 3.0 yükledikten sonra Noble 2.9 yada 2.8'i baştan yüklemek istersek bu mümkün olacak mı bilmiyorum, çünkü bunu denemedim. Fakat bölümleme sebebiyle mümkün olmaz diye düşünüyorum." demiştim. Lâkin yükleme ve kurulum...
  14. Sahin42

Bu özelliği hiç kullanmadım, o yüzden bilgim yok maalesef.
  15. Sahin42

Ben Noble 3.0 henüz yeni ve beta olmasına rağmen yükledim ve iyi yapmadığımı düşünüyorum. Noble 2.9 daha performanslı ve kararlı olduğu için geri dönecem 2.9'a. Birden fazla aramadan neyi kast ettin anlamadım ve böyle bir şeyi hiç kullanmadım.
  16. Sahin42

EyvALLAH kardeşim, bende teşekkür ederim. Bence yükleme ve biraz daha geliştirme yapılmasını bekle. Açıkçası keşke yüklemeseydim diyorum. 😁
  17. Sahin42

One Ui 5 Android 13 şuan NOBLE 3.0 BETA ile kullanılabilir durumda. Dün yükledim telefonuma. Fakat yüklemeden önce buradaki yorumuma bir bakın bence.
  18. Sahin42

Android 13, OneUI 5.0 geldi NOBLE 3.0 BETA ile. Ben yükledim. Fakat Noble 2.9 ve 2.8'e kıyasla performans sorunu yaşıyorum. Romda ön kameraya fazla yaklaşınca kameranın hâtâ verip kapanma sorunu var. Geliştiricinin dediğine göre yüz tanımada çalışmıyormuş. Birde kamerada HDR sorunu varmış...
  19. Sahin42

Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Google uygulamasından kastım, ekran görüntüsü fotoğrafında işâretlediğim Google adındaki uygulama. Ondan başka adı Google olan uygulama yok zâten. İşte o uygulama noble romda yüklü olmamasına rağmen sesli arama özelliği kullanılırken, orijinal romda ben o uygulamayı devre dışı bırakınca sesli...
  20. Sahin42

Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Fakat dediğim gibi, noble romda Google uygulaması hiç yüklü olmadığı hâlde sesli arama kullanılıyor. Buda demek oluyor ki Google uygulaması şart değil. Şart olan yada eksik olan başka bir şey var, fakat bu nedir bulamadım.
Üst Alt