Arama sonuçlarınız

1. Nasıl Yapılır? Google Cam - Noble Rom Kamera Fix

Hocam bu uygulama noble 4.0.5 ile uyumlu mudur?
  2. Rom Noble 4.0 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom | Performans

Hocam 3.x ları hep root ile yükledim. Magisk ile bankacılık uygulamalarını gizledim fakat bazı uygulamalar hala root uyarısı verdiği için bu defa root olmadan yükledim. Bu arada ram plus ı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız etkisi var mı gerçekten?
  3. Rom Noble 4.0 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom | Performans

Telefonu kapatıp açınca eşleştirilen bluetooth cihazları siliniyor. Sizde de var mı bu problem?
  4. Rom Noble 3.9 PARGHELIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Çift tıklayınca ekranı uyandırma android 11 ile geldi galiba ama romda yok mu?
  5. Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Hocam videodaki her şeyi yaptım ram plus seçeneği geldi fakat ram plus kapalı diyor ram boyutu seçmeme izin vermiyor.
  6. Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Bu videoyu gördüm fakat v2.2 de yapılmış belki v2.9 da başka bir yol vardır diye size da danışmak istedim. Yardımınız için teşekkür ederim.
  7. Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Merhaba 2.9 u kurdum fakat ram plus yok nasıl aktif edebilirim?
  8. Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Merhaba telefonuma Noble 2.9 ya da 3.0 kurmayı düşünüyorum. Bankacılık ya da diğer finans uygulamalarını kullanmamda bir sorun oluşturur mu ? Kısacası güvenli midir?
Üst Alt