Arama sonuçlarınız

1. Bülent

Rom Noble 2C - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Emeğinize sağlık , sıkıntıdan birde bunu deneyelim:)
  2. Bülent

Rom Noble 3.5 SCILLA - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Sıfırdan kurdum , muhteşem olmuş. Bluetooth sorunu falan da yaşamadım. Kamera sıkıntısı da en kısa sürede hallolur umarım. Teşekkürler
  3. Bülent

Rom Noble 3.4 SERRA - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

3.2 üzerine kursam, çok sorun yaşar mıyım :) Şimdiden teşekkürler.
  4. Bülent

Rom Noble 3.2 PIZZO - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Çok teşekkürler, birkaç küçük hata yapmışım yükledim. Ancak az önce bluetooth bir cihaza bağlanmak istediğimde blutooth sürekli açılıp kapanıyor . Diğer form sayfasındaki" bluetooth yaması" nu yükledim sanırım ondan oldu. Sırf bu yüzden tekrar kurup ayarları , hesapları tekrar açmaktan...
  5. Bülent

Rom Noble 3.2 PIZZO - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Merhaba arkadaşlar . Telefon note 9. Twrp yi doğru şekilde odinden yüklüyorum (otomatik başlangıcını da kapatıyorum) ancak bahsettiğiniz kombinasyonları kullanmama rağmen telefon twrp ye girmiyor, normal bir şekilde telefon açılıyor . Yardımcı olursanız sevinirim.
Üst Alt