Haber Genç Adem motosiklet kazasında yaşamını yitirdi

Genç Adem motosiklet kazasında yaşamını yitirdi

Antalya’nın Alanya ilçesinde halk otobüsü ile çarpışan motosikletin sürücüsü Adem Arslan yaşamını yitirdi. Genç Adem’in yaşamını yitirdiği kaza, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, Arslan’ın kullandığı motosikletin hakimiyetini kaybettiği ve ardından otobüs ile çarpıştığı anlar yer aldı.

v7gyyGbFxUGIA6h7WTs8Eg.jpg

Alanya’da 23 yaşındaki Adem Arslan, kullandığı motosikletin hakimiyetini kaybetmesi sonucu, halk otobüsüyle çarpışıp yaşamını yitirdi.
3HgZjPMWZUyLlkSHusMu2g.jpg

Kaza, saat 08.30 sıralarında Alanya Milli Egemenlik Stadyumu önünde meydana geldi. 07 NEP 40 plakalı motosikleti ile Gazipaşa yönünden Alanya’ya doğru giden Adem Arslan, direksiyon kontrolünü kaybedince karşı yönden gelen 07 HRV 11 plakalı halk otobüsüyle çarpıştı.
emAYT1Wl506qk5QNK3J7Vw.jpg

Çevredekilerin ihbarıyla bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Arslan’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Arslan’ın cenazesi, Alanya Belediyesi morguna kaldırıldı.
72Uwt9-2x0e-lUjuNbP33w.jpg

Kaza anı ise otobüsün güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
e0zgYGuQLUyPWR2be8FSdA.jpg

Görüntülerde; Arslan’ın kullandığı motosikletin hakimiyetini kaybettiği ve ardından otobüs ile çarpıştığı anlar yer aldı.
e8xnOW_-a0CVBYbjGzRogQ.jpg

 
Üst Alt