Kernel Kernel - Samsung Galaxy Note 9 ve S9 Serisi

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 5,135

CaN

admin
Tepkime
4,682
Tepkime
11
Elinize sağlık gerçekten çok güzel bilgi veriyor sunuz

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
42
Merhabalar samsung galaxy s9 plus için android 10 one ui 2.5 (g965fxxuhfvb4) sürümüne kernel arıyorum. xxmustafacokernel 46 beta 3 de hata veriyor. Stock kernelden daha iyi bir kernel var mı? Arıyorum bu sürüm için

Tepkime
29
Merhabalar samsung galaxy s9 plus için android 10 one ui 2.5 (g965fxxuhfvb4) sürümüne kernel arıyorum. xxmustafacokernel 46 beta 3 de hata veriyor. Stock kernelden daha iyi bir kernel var mı? Arıyorum bu sürüm için
Merhabalar, beta 3 için konuşayım, (dirtylerden biri de önerilir) stock + enforce seçeneklerinde cihazın boot etmesi lazım, aldığın hata ssrm warning gibi bir şeyse kerneldeki fazla güncelleştirmelerden kaynaklanıyor, önemsiz uyarılar.
Eğer kernel arıyorsan daha önce direkt Android 10 için yapılmış kernelleri hatırladığım kadar söyleyebilirim: Benim , WhiteWolf, RZ Kernel, Ultimate ELS...

CaN

admin
Tepkime
4,682
@kung

Tepkime
42
Merhabalar, beta 3 için konuşayım, (dirtylerden biri de önerilir) stock + enforce seçeneklerinde cihazın boot etmesi lazım, aldığın hata ssrm warning gibi bir şeyse kerneldeki fazla güncelleştirmelerden kaynaklanıyor, önemsiz uyarılar.
Eğer kernel arıyorsan daha önce direkt Android 10 için yapılmış kernelleri hatırladığım kadar söyleyebilirim: Benim , WhiteWolf, RZ Kernel, Ultimate ELS...
Teşekkür ederim :) Hata olarak geekbench te iki üç kere üst üste test yaptıktan sonra cihaz ısınıyor dinlendiriyorum kapatıp açıyorum ve cihaz teste başlayamıyordu hatırladığım kadarıyla bir kaç ay önce denemiştim.

Son düzenleme:
Etiketler
android kernel en iyi kernel kernel download kernel indir noble noble rom kernel samsung kernel xxmustafacootr
Üst Alt