Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 10,512
Tepkime
1
Romu kurdum ve Font paketini seçmeme rağmen fontlar çıkmadı ayarlarda. Yazı sitili yok hocam ne yapmam lazım. Cihaz Note 9.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
6
Batarya performas durumu nasıl bu rom un?
Elimde hem Note 9 hemde S9 var yüklemeyi düşünüyorum.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,699

CaN

admin
Tepkime
4,699
Ben Note 9 cihazımda kullanıyorum ve 2.0 dan bu yana bu rom'u kullanıyorum ben memnunum. Kullanıcısı kadrosu baya geniş bir Rom ve zaten bence Samsung Galaxy Note 9 ve S9 Serisi için en iyi rom diyebiliriz.

Tepkime
65
Romu kurdum ve Font paketini seçmeme rağmen fontlar çıkmadı ayarlarda. Yazı sitili yok hocam ne yapmam lazım. Cihaz Note 9.
Bende font paketini seçmeme rağmen fontlar yoktu. Fakat telefon rootlu ise, "3C Toolbox Pro" uygulaması ile yazı stilini değiştirebilirsin. Ayrıca uygulama ile çekirdeklerin hız ayarını da değiştirmek ve daha pek çok işlem yapmak mümkün. Yanlış bir işlem yaparak telefonu çökertmek de mümkün. 😁 Ne yaptığımızı bilirsek, bilmediğimiz bir şey yapmazsak güzel uygulama.

Tepkime
65
Bende Note 9 kullanıyorum. Pil performansı orijinal rom'a göre aynı benim gördüğüm kadarıyla. Olumlu yada olumsuz gözle görülür bir fark göremedim. Yükleyip deneyimlemeni tavsiye ederim.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,699
Rom u 2 kez kurun arka arkaya TWRP den çıkmadan o zaman font paketi geliyor.

Tepkime
10
vallahi yeni kurdum ilk kurulumdu baya bi hoş oldu tek üzüldüğüm kısım iris taramayı port etmemişler umarım 13 de gelir çok kullanıyorum ellerimde ayaklarımda nasır deri rahatsızlığı var iris çok işime yarıyordu ve birde şimdi fark ettim uygulamaları ayarlaqrdan sd karta taşımıyor yeterli alan yok hataswı veriyor 200 gb lık 130 dolu iken neyse rootlu programlarla çözülür şimdilik biraz ısınıyor kurulumdan muhtemelen ve yüklemeden önce samsung clouda yedek yapmıştım temiz kurulumdan sonra tak diye tüm yedeği yükledi cloud dan sanki hiç farmat vs olmamış gibi rahatça devam ettim şimdi şarjda %85 i açtım ne olacak bakalım ama genel anlamda temiz ve oldukçageliştirilmiş ve bug suz pek karşılaşamadım eksikler ise 3d touch yok dex istasyonu okumuyor ve en sevdiğim iris tarama yok umarım gelir ha birde bixby google ye atadım kurarken ama hala bixby açıyor

Etiketler
android rom noble noble 2.8 noble rom noble rom download noble samsung note 9 rom rom indir s9 rom
Üst Alt