Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 4,740
Tepkime
285
Merhaba telefonuma Noble 2.9 ya da 3.0 kurmayı düşünüyorum. Bankacılık ya da diğer finans uygulamalarını kullanmamda bir sorun oluşturur mu ?
Kısacası güvenli midir?
2.8 2.9 neyse 3.0 aynı 3.0 beta sürüm aksaklıkları var ön kamera çalışmıyor yüz tanıma çalışmıyor bir kaç şey çalışmıyor . Ön kamera İcin size bir dosya yükledim onu twrp yükleyin yeni sürüm cıkana kadar idare eder ön kamera İcin. Bankacılık be finans işleri İcin aynı sunuc magisk gizliceksiniz 2.8 2.9 nasıl kullanıyorsunuz 3.0 aynı şekilde kulana bilirsiniz 3.0 baya bir değişim olmuş hizlik hakkında sorunlar olursa haber verin her banka her uygulama sistemin farklı yerlerini kontrol eder

Ekli dosyalar

• (TWRP) (FKT1) (S9 and S9+).zip
    73.7 MB · Görüntüleme: 2
Tepkime
65
Merhaba telefonuma Noble 2.9 ya da 3.0 kurmayı düşünüyorum. Bankacılık ya da diğer finans uygulamalarını kullanmamda bir sorun oluşturur mu ?
Kısacası güvenli midir?
Ben banka uygulaması yükledim ve kullandım. Bir sorun yaşamadım. Telefon rootlu olduğu için uyarı çıktı sadece, fakat uyarıyı es geçip işime devam ettim. Güvenilirler midir değiller midir, buna kimse garanti veremez. Herhangi bir özel rom yüklemesi yada modlanmış (cracklı) uygulama yüklemesi yaparken olası sorun ve riskleri göz önünde bulundurmak gerekir. Ben şimdiye kadar bir sürü özel rom ve sayısız modlu uygulama kullandım. Daha hiç sorun yaşamadım. Fakat bu durum özel romların ve modlu uygulamaların %100 güvenli olduğu anlamına gelmez. Ben bir özel rom yada modlanmış uygulama yüklerken bir riski var mıdır diye düşünmem. Çünkü bankada param, telefonumda ise ele geçirildiğinde başıma iş açacak dosyalar yok. 😄

Tepkime
65
Kısacası güvenli midir?
Ayrıca Noble yüklemesi yapacaksanız 2.9 yada 2.8 yükleyin. Çünkü 3.0 henüz yeni çıktı ve sorunları var.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
84
Merhaba arkadaslar rom kurma islerine acemiyim stock kullaniyorum ama artik kurmam gerektigini fark ettim en sorunsuz olan 2.8 mi 2.9 mu hangisini kurmaliyim

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,697
Merhaba arkadaslar rom kurma islerine acemiyim stock kullaniyorum ama artik kurmam gerektigini fark ettim en sorunsuz olan 2.8 mi 2.9 mu hangisini kurmaliyim
En sorunsuz 2.8 ve 2.9 şuan da bu sürümler. 3.0 Beta bu yüzden bazı eksiklikleri var. 2.9 kurmanızı tavsiye ederim

CaN

admin
Tepkime
4,697
Tepkime
121
@taskinaydin @Sahin42 @kung sizler ne dersiniz bu duruma. Ben 2.8 kullanıyorum hiçbir uygulamada güvenlik sorunu yaşamadım.
Noble Rom' u çıkar çıkmaz, download bitmeden kurmaya başlayan biz, yeni sürüm hatta versiyon değiştiği halde kurmadık konu bile açılmadı henüz :) yaşlanıyoruz sanırım :)

şaka bi yana tecrübe artık kararlı sürüm ve stabilite arıyor diyebilir miyiz hocam ? ne diyorsunuz ?

Selamlar...

• Beğen
Etiketler
android 12 rom custom rom indir galaxy rom indir noble noble 2.9 noble rom indir samsung note 9 rom samsung rom indir
Üst Alt