Rom Noble 3.3 PALMI - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 5,278

CaN

admin
Tepkime
4,753
Tepkime
3
Bu sürümde oyun performansı nasıl. 2A dan sonra zorda olsa bu sürüme geçtim bi fark göremedim ama şarj durumu iyi baya

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,753
Bu sürümde oyun performansı nasıl. 2A dan sonra zorda olsa bu sürüme geçtim bi fark göremedim ama şarj durumu iyi baya
Evet şarj durumu ve Ram durumu gayet başarılı. Oyun deneyimine bakmadım hocam, pek oyun oynayan biri değilim.

Tepkime
84
merhaba kamerada sorun varmı bazı siteler arka kamerada sorun oldugunu soylıyor ?

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,753
merhaba kamerada sorun varmı bazı siteler arka kamerada sorun oldugunu soylıyor ?
HDR Kapalı kullandığınız sürece Arka kamerada bir problem çıkmıyor. Şuana kadar bir sorun ile karşılaşmadım hocam.

Tepkime
84
Gunaydin kardesim

10. Noble ROM'un keyfini çıkarın. Fakat bu sürümde Kamera dosyasını kurmanız gerektiğini unutmayın.
11. Kamera Dosyasını TWRP den kurulum yapmak için "Install" giriş yapın ve aşağıdaki dosyayı yükleyin. TWRP üzerinden Reboot kısmından System diyerek Cihazı yeniden başlatın

Burda bahsettigin kamera dosyasini goremedim ben

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,753
Gunaydin kardesim

10. Noble ROM'un keyfini çıkarın. Fakat bu sürümde Kamera dosyasını kurmanız gerektiğini unutmayın.
11. Kamera Dosyasını TWRP den kurulum yapmak için "Install" giriş yapın ve aşağıdaki dosyayı yükleyin. TWRP üzerinden Reboot kısmından System diyerek Cihazı yeniden başlatın

Burda bahsettigin kamera dosyasini goremedim ben
O kısmı silmeyi unutmuşum. Noble 3.2 den kalma o kısım şuan düzelttim hocam. Kusura bakmayın 😊

Etiketler
android 13 rom custom rom indir en iyi samsung rom noble 3.3 download noble 3.3 palmi noble rom note 9 rom s9 rom samsung galaxy rom indir samsung rom
Üst Alt