Rom Noble 3.3 PALMI - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 5,235
Tepkime
84
Valla her zaman cozum odaklisin ve kimse magdur olmasin diye cabaliyosun cevapliyosun ugrasiyosun seni cok takdir ediyorum kardesim saol varol

CaN

admin
Tepkime
4,677
Valla her zaman cozum odaklisin ve kimse magdur olmasin diye cabaliyosun cevapliyosun ugrasiyosun seni cok takdir ediyorum kardesim saol varol
Hayatta bazı şeylerden taviz veremem onlardan biride bu hocam kimse madur olmasın. Gerek forum da ki konularım da gerekse YouTube kanalımda her zaman yardım etmeyi planlarım. Samimi ve kimseyi mağdur etmemek için çaba gösteririm 😊
Güzel görüşlerin için çok teşekkür ederim.

Tepkime
84
merhaba on kamerada uyarı kamera basarısız hatası alıyorum hdr kapalı ne yapmam lazım

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,677
merhaba on kamerada uyarı kamera basarısız hatası alıyorum hdr kapalı ne yapmam lazım
kameraya kendinizi uzak tutmanız yeterli olacak. Noble 3.x sürümlerinde şuan için ön kameraya fazla yaklaştığınızda kamera durduruluyor malesef. Yada camerada öne aldığınızda TEK ÇEKİM modunu kullanabilirsiniz.

Tepkime
84
Pazar gunu 2A dan 3.3 e gectim kerneli kurarken stock - sectim temiz kurulum yaptim bugunde guncel kerneli yukledim yine stock - secerek ama gozlemledigim kadariyla 2A nin sarj suresi daha iyiydi 3.3 de daha cabuk bitiyor

• Beğen
Tepkime
121
Üstat üşeniyordum ama şuan gücümü topladım, şimdi gerekli dosyaları indirip 3.3 e geçiyorum 2B' den.

Bir kaç yerden data toplayıp karışık yüklemek yerine tek yerden bilen biri rehberliğinde yüklemek hoş doğrusu eline sağlık.

• Beğen
Tepkime
84
Merhaba daha iyi batarya performansi almak icin kerneli kurarken ayarlarinin nasil yapilmasi lazim ?

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,677
Merhaba daha iyi batarya performansi almak icin kerneli kurarken ayarlarinin nasil yapilmasi lazim ?
Ben Stok da bırakıyorum. Ne + diyorum ne - yani Custom rom degil Stok Rom ayarları ile aynı bırakıyorum ve başka yerlere dokunmuyorum

CaN

admin
Tepkime
4,677
Konu 'Samsung Galaxy Optimizasyon Kılavuzu'

Etiketler
android 13 rom custom rom indir en iyi samsung rom noble 3.3 download noble 3.3 palmi noble rom note 9 rom s9 rom samsung galaxy rom indir samsung rom
Üst Alt