Rom Noble 3.4 SERRA - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 4,815

CaN

admin
Tepkime
4,768
kardesım dedıgın gıbı yaptım data falan hatası vermedı normal gıbı hersey saolasın
İşinin çözümle sonuçlandığına çok sevindim kardeşim. Her daim bizler buradayız...

Tepkime
84
arkadaslar merhaba rom kurduktan sonra kernelı nasıl yukluyorsunuz herhangı bır wipe falan yapıyormusunuz yoksa dırek sonrakı sonrakı deyıp kuruyomusunuz ?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,768
arkadaslar merhaba rom kurduktan sonra kernelı nasıl yukluyorsunuz herhangı bır wipe falan yapıyormusunuz yoksa dırek sonrakı sonrakı deyıp kuruyomusunuz ?
Ben yapmadan yüklüyorum ve genellikle Rom kurulumu bitiriyorum cihazı acıyorum tüm işlem bitince Kernel kurmak için yeniden TWRP ye girip normal bir şekilde kuruyorum. Fakat Noble 3.4 rom da Kerneli de rom dan hemen sonra kurman gerekiyor.
Ayrıca Yardım ve genel sorunlarını Yardım bölümüne konu açarak sorarsan çok daha iyi olur kardeşim. Bu konu ile alakalı soruları yorum olarak sorabilirsin fakat ayrı bi soru yada Yardım durumu olursa bunu Yardım bölümünden iletirsen sevinirim 😊

CaN

admin
Tepkime
4,768
Tepkime
2
Daha sonraki sürümlerde inşallah olacak diye ümit ediyoruz.
ben bu romu yüklemek istiyorum ama yükleme adımlarını nasıl yapıcam ilk defa custom rom kuracağım bu indiridiğimiz dosyaları nereye atacağız twrpden nasıl açacağız bunun hakkında bana yardımcı olabileceğiniz bir video veya yazı varmıdır?

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,768
ben bu romu yüklemek istiyorum ama yükleme adımlarını nasıl yapıcam ilk defa custom rom kuracağım bu indiridiğimiz dosyaları nereye atacağız twrpden nasıl açacağız bunun hakkında bana yardımcı olabileceğiniz bir video veya yazı varmıdır?
Konun içinde detaylı anlatım var. Video isterseniz YouTube da Noble Rom ile ilgili arama yapın kurulum videolari var.

Tepkime
42
Noble 3.4 kullandım fakat ön kameraya geçince hata aldım. 3. parti programların bazılarıyla çözdüm bu durumu.Genel olarak stabil bir rom gayet güzel fakat gpu tarafında benim deneyimlediğim sentetik testlerde puan düşüklüğü oldu ayrıca psp emulatörde gpu 4 5 fps verince çok şaşırmıştım. Çeşitli kerneller flaşladım fakat hiç birisi düzeltemedi bu sorunu

• Beğen
Etiketler
android 13 noble 3.4 serra rom indir noble 3.4 rom nasıl kurulur samsung galaxy andeoid 13 rom indir
Üst Alt