Yardım Samsung S9 oyun için oyun ROM'u oneriniz nedir?

Tepkime
10
Samsung S9 oyun için oyun ROM'u oneriniz nedir? Samsung S9 kullanıyorum Exynos surumu ben cok oyun oynayan biriyim oyun ıcın ROM onerınız var mı ve Fortnite mobil cok kasıyor onun ıcın cozum var mı?Noble 2.5 kullanıyorum

CaN

admin
Tepkime
4,349
Ben Note 9 cihazımda şuan Noble 2.5 kullanıyorum Kernel olarak da Mustafa arkadaşımızın yapmış olduğu Kerneli kullanıyorum.
Kernel
Bunun dışında Kernel kurulumunda ki işlemci performans ayarını aşağıdaki resimde olduğu gibi gösterdiğim kısım seçili olarak kuruyorum ve bu şekilde kullanıyorum.

xxmustafacooTR-45.4-PERMISSIVE.zip.screenshoot-4.jpg

Ayrıca gereksiz tüm programları ve uygulamaları kaldırıyorum. Bunun içinde aşağıdaki videodan faydalanın.

Son oltakta Greenify uygulaması ile arkaplanda çalışan uygulamaları uyuyarak max performans elde edebilirsiniz.

CaN

admin
Tepkime
4,349
Bu işlemleri yapmanızı tavsiye ederim. Yakın zamanda Noble 2.6 versiyonu çıkacak ve baya bir değişiklik bekleniyor.
Noble 2.5 sürümünde Note 9 cihazımda Performans kaybı yaşamadım bende ara ara oyun oynuyorum ve bir sıkıntı görmedim. Game Launcher den Ayarlar kısmında Performans olarak seçerek de deneyebilirsiniz...

CaN

admin
Tepkime
4,349
Son olarak da Noble Rom kutulum ve ayarları ile alakalı büyük ve detaylı bir konu hazırlıyorum. 2-3 güne hazır olur. Faydalanmanizi tavsiye ederim.
Screenshot_20220811-233740_Chrome.png

Tepkime
10
Hocam kullanı
Ben Note 9 cihazımda şuan Noble 2.5 kullanıyorum Kernel olarak da Mustafa arkadaşımızın yapmış olduğu Kerneli kullanıyorum.
Kernel
Bunun dışında Kernel kurulumunda ki işlemci performans ayarını aşağıdaki resimde olduğu gibi gösterdiğim kısım seçili olarak kuruyorum ve bu şekilde kullanıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 729

Ayrıca gereksiz tüm programları ve uygulamaları kaldırıyorum. Bunun içinde aşağıdaki videodan faydalanın.

Son oltakta Greenify uygulaması ile arkaplanda çalışan uygulamaları uyuyarak max performans elde edebilirsiniz.

Hocam kullanıyorum zaten o kerneli hatta oc+++ olanı kullannıyorum ama islemci max 2314 mhz de kalıyor onun dısın da 3D markta normal s9 dan benim cıhazın puanı dusuk gpu ile alakalı birsey vamı magisk modulu performans arttırmak ıcın fln 3D markta puanım 1529 cıkıyor benim wild lifede digerlerin dede dusuk aynı sekilde diger S9 lardan 2268 normal s9 ort ornegın

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,349
Hocam kullanı

Hocam kullanıyorum zaten o kerneli hatta oc+++ olanı kullannıyorum ama islemci max 2314 mhz de kalıyor onun dısın da 3D markta normal s9 dan benim cıhazın puanı dusuk gpu ile alakalı birsey vamı magisk modulu performans arttırmak ıcın fln 3D markta puanım 1529 cıkıyor benim wild lifede digerlerin dede dusuk aynı sekilde diger S9 lardan 2268 normal s9 ort ornegın
Ince ayar vermeniz gerekiyor anladığım kadarıyla. Bunun için S9 kullanan kullanıcılardan vereceğim link deki gruptan bilgi alabilirsiniz. İngilizce yazarek destek talabinde bulunabilirsiniz.

Ben cihazında oyunlarda hiç bir şekilde performans kaybı vs yaşamadım. Rom la alakalı olmayabilir bir kaç ayarla bu durumu çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

Tepkime
10
Ince ayar vermeniz gerekiyor anladığım kadarıyla. Bunun için S9 kullanan kullanıcılardan vereceğim link deki gruptan bilgi alabilirsiniz. İngilizce yazarek destek talabinde bulunabilirsiniz.

Ben cihazında oyunlarda hiç bir şekilde performans kaybı vs yaşamadım. Rom la alakalı olmayabilir bir kaç ayarla bu durumu çözebilirsiniz diye düşünüyorum.gra
Tamamdır hocam teşekkürler bu arada 2.6 cıktı indiriyorum suan bi bakın isterseniz

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,349

CaN

admin
Tepkime
4,349
Siz Noble 2.6 Rom u kurdunuz mu hocam.

Tepkime
2
Bende Noble Rom 2.3 kullanıyorum ve memnunum hızından vs. S9 da neden böyle durum var anlamadım genelde PuBG mobil ve Apex oynuyorum cihazım Note 9

• Beğen
Etiketler
hız noble oyun rom samsung yardım
Üst Alt