Haber Trabzon’da vahşet: Yavru kediyi ezerek öldürdü, defalarca tekmeleyip fırlattı

Trabzon’da vahşet: Yavru kediyi ezerek öldürdü, defalarca tekmeleyip fırlattı

Trabzon’un Of ilçesinde kimliği belirsiz bir kişi, yavru kediyi ayağıyla ezerek öldürdü. Öldürdüğü kediyi defalarca tekmeleyen saldırgan, öldürdüğü kediyi eline alarak fırlattı. O anlar çevredeki bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Om6pJd5NYUSlZlsVY1wzNg.jpg

Trabzon’da bir kişi ezerek öldürdüğü yavru kediyi, defalarca tekmeleyip fırlattı. Olay, dün akşam saatlerinde Of ilçesine bağlı İrfanlı Mahallesi’ndeki Kalyon mevkisinde yaşandı. HABERİN VİDEOSUNA GİT
V1MDBVwx5U6Hoof4fL0GWA.jpg

Kimliği belirlenemeyen bir kişi, sokakta elektrik trafosunun bulunduğu çimenlik alandaki yavru kediye birçok kez tekme attı. Saldırgan ayağıyla da ezdiği kediyi öldürdü.
_RXW6PDPrkuCTTBa27eZmA.jpg

Bir süre çevredeki istinat duvarı üzerinde oturan saldırgan, aynı bölgeye yeniden gelerek, öldürdüğü kediyi eline alarak uzağa fırlattı.
JZe8a8MA70mW2DX5oE7HEg.jpg

O anları, çevredeki bir apartman sakini cep telefonu kamerasıyla kaydetti.
G0tD3riObE-ikf19_nhSAQ.jpg

Trabzon Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (TRAHAYKO), kayda alınan görüntüyü sosyal medya hesaplarından “Bu sefer katil Of-Kalyon’da. Hayvana karşı şiddet artıyor. İnsanoğlu öldürmeyi hayvanda deneyip, sonra insana yöneliyor. Bu tür kişiler önce hapse atılmalı sonra rehabilite edilmeli. Kediyi acımasızca öldürdü.” notuyla paylaştı.
HOY0DqcA_k-_yPCQlFmilg.jpg

Mahalle sakinleri ve TRAHAYKO’nun şikayeti üzerine saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.
ZFh8OiHmFk2CLhKP7uHgsQ.jpg

TRAHAYKO Başkanı Lütfiye Tüzün Kurban, yaşananlara tepki göstererek, failin biran önce yakalanmasını ve şiddetin her türlüsünün sona ermesini istedi.
 
Üst Alt