Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,777
Tepkime
285
Samsung Galaxy Note 9 USB Sürücüsü, ADB Sürücüsü ve Fastboot Sürücüsü yuklumu bunlar yüklü olmalı. Bunları. Biri yüklü değilse yükleme yapmaz
Yukarda Anlatımı var onu yanına
Sizde hepsini kurulu olduğunu anlaticam

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
285
Adım 2: İndirdiğiniz Odin zip arşivini masa üstüne çıkarın. Yukarıda Modelinize uygun indirdiğiniz .tar.md5 TWRP dosyası da masaüstünde olsun. Odin3.exe çalıştırın. Odin3.exe çalıştırdıktan sonra “AP” butonuna tıklayın. Açılan Pencereden masa üstünde bulunan twrp.img.tar dosyanızı seçin.

Select-Ap.jpg

Adım 3: Telefonunuzu güç tuşunu kullanarak tamamen kapatın. Ardından Ses Kısma + Bixby + Güç Tuşlarına birlikte basılı tutun taki Download Mod açılana kadar. Download mod açılınca Ses Yükseltme tuşuna bir defa basın.

• Beğen
Tepkime
285
Adım 5: Ardından Telefonu USB Kabloya, USB’yi de Bilgisayara takın. Odin’de ID:COM noktası mavi olacaktır. ID:COM noktası mavi olduktan sonra Odin’de “Start” Butonuna tıklayarak kurulumu başlatacağız.

Ekli dosyalar

• Odin-Kullanimi.jpg
    Odin-Kullanimi.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 0
  • Beğen
Tepkime
285
Adım 6: TWRP yüklemesi bittikten sonra Odin’de PASS yazısı belirecektir. Şimdi telefonu USB’den çıkarıp TWRP Recovery Moduna alacağız. Cihazı TWRP Moduna almak için: Ses Artırma + Bixby + Güç tuşunu basılı tutun, Samsung yazısı gelince elinizi çekin. TWRP Modu açılacaktır.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,765
@ahmedtahaa yöntemleri ve dosyaları deneyip dönüş yaparsan çok seviniriz

Tepkime
19
Bi deneyin yeniden bilgi verirseniz sevinirim.
Cihazınız Orjinal Stok Romu nu pc ye indirin. Yapılan işlemler sonunda eğer hata alırsanız Stok Rom yeniden kurup denemelisiniz.
stockromu nasıl yukleyecegım telefon dongude dongude oldugu ıcın odin telefonu görmüyor şarj bitti kapantı telefon şarza taktım şimdi tekrar donguye gırdı bu donguyu aşabılecegım program lazım

• Beğen
Tepkime
19
Adım 2: İndirdiğiniz Odin zip arşivini masa üstüne çıkarın. Yukarıda Modelinize uygun indirdiğiniz .tar.md5 TWRP dosyası da masaüstünde olsun. Odin3.exe çalıştırın. Odin3.exe çalıştırdıktan sonra “AP” butonuna tıklayın. Açılan Pencereden masa üstünde bulunan twrp.img.tar dosyanızı seçin.

Select-Ap.jpg

Adım 3: Telefonunuzu güç tuşunu kullanarak tamamen kapatın. Ardından Ses Kısma + Bixby + Güç Tuşlarına birlikte basılı tutun taki Download Mod açılana kadar. Download mod açılınca Ses Yükseltme tuşuna bir defa basın.
hocam ilginiz için teşekkür ederim benm telefonumun sorunu açılış dongusunde takılı kaldı yanı ses kısma bixby güç tuşuları işe yaramıyor artık sureklı yenıdne başlıyor telefon hal böyle olunca odın goremıyor downloud kısmına gıremedıgım için kafayı yıyecem 1 haftadır telefonumu kullanamıyorum şarz bıtıyor o zman kapanıyor gerı takınca şarz yenıden donguye devam edıyor lütfen yardım edermısınız

Tepkime
285
hocam ilginiz için teşekkür ederim benm telefonumun sorunu açılış dongusunde takılı kaldı yanı ses kısma bixby güç tuşuları işe yaramıyor artık sureklı yenıdne başlıyor telefon hal böyle olunca odın goremıyor downloud kısmına gıremedıgım için kafayı yıyecem 1 haftadır telefonumu kullanamıyorum şarz bıtıyor o zman kapanıyor gerı takınca şarz yenıden donguye devam edıyor lütfen yardım edermısınız
Slm kurtarma moduna girmeye çalışın twrp moduna yani

• Beğen
Tepkime
285
Telaş yapmayın döngüden kurulur önce kkurtarma moduna girmeye çalışın olmasa tekra önyukleyici moduna girmeye çalışın çünkü moda girmeden Odin görmez

• Beğen
Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt