Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,820
Tepkime
285
Telefona biraz zaman ver yüzde 50 kadar şarjı dolsun sonra dene

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
285
Twrp yükle sonra twrp gitmen gerekiyor ordan romu konpile sil sonra romu tekra kur direk açarsan aynı döngü devam eder romu yüklemesi de sorun var

• Beğen
Tepkime
19
Twrp yükle sonra twrp gitmen gerekiyor ordan romu konpile sil sonra romu tekra kur direk açarsan aynı döngü devam eder romu yüklemesi de sorun var
Twrp kurdu, tekrar ama twpr yerine giremiyorum dongu devam ettigi icin bi tane rom indirdim odinle onu kurmayi deniyecem İnşallah olur sinirlerim bozuldu sizede zahmet veeip duruyorum ilginiz icin gerçekten teşekkür ederim

• Beğen
Tepkime
19
Telefonume indirmis oldugum 3 .romda duzeldi suan girdim telefona sebeke cekiyor ama arama yapmiyor ag hatasi diyor birleşik Arap emirlikleri romu indirmistim o oldu ondada sebeke gitti sm960f modeli snapdragon yani tum ulkeleri denemem mi gerek sebeke icin yardim edermisiniz hangi romu yuklemeliyim

• Beğen
Tepkime
285
Seni telefon için rom bakayim. Türkiye seçmen gerekiyor

• Beğen
Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt