Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,821
Tepkime
19
Seni telefon için rom bakayim. Türkiye seçmen gerekidediğiniz gibi yaptım 4 tane turkıye romu ındırıp kurdum şebeke yok daha dogrusu şebeke var agda kayıtlı degil hatası verıyor mobil int yok arama sms te yok benım telefonum dediğim gibi yurt dışı imel atılmıştı 2 senedır kullanıyordum sorunsuz ama nerenın telefonu bılmıyorum yanı hangi ülkeden gelme ne ulkesıni ne Bit/SW REV kısmını dun 2 gun once telefoncuya goturdu babam arkadşı varmış telefonu açmışlar şarz entegresı bozuk demışler orjinal çıkmasını bulunca takarız demşler bende gittim telefonumu aldım nedne söktunuz dıye açamamışlar sozde telefoncular işte sizin dedıklerınızı yaparak telefonu açabıldım şimdi ben bu telefonculara nasıl goturup teslım edeyım sebeke ıçın bu seferde şebeke entegresı yanık derler :(

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
285
Ozaman şebek sorunu var telefonu şebek entegresini resmini atarmadin bana

• Beğen
Tepkime
285
Ayarlardan şebek seçimi yapmayı deneyin oda olmasa Google play uygulmayi indirip ordan LTE seçim yapın bunu deyin tam ögreni bozuk olup olmadığını

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-17-12-09-52-065_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-08-17-12-09-52-065_com.android.vending.jpg
    64.6 KB · Görüntüleme: 4
  • Beğen
Tepkime
285

Ağ Ayarlarını Sıfırlayın telefonu yeniden başlatın simi kartı telefon yeniden baslatilirken çıkarıp yerine takın​

• Beğen
Tepkime
285
Yine dezelmiyorsa bu video izle sorun burda sanırım

• Beğen
Tepkime
19

Ağ Ayarlarını Sıfırlayın telefonu yeniden başlatın simi kartı telefon yeniden baslatilirken çıkarıp yerine takın​

Bu dediklerinizin her birini dun geceden bu yana yaptim nette ne cocumlere baktim tek cocumu zx3 box la tefefoncular ağ yazilimi atiyorlarmis bi telefoncuyu sordum simdi anakart arizali sanirim diyor yav kardesim yazilim atmadan once calisan anakart mi bozuldu bu adamlar dukkan açmış bide

• Beğen
Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt