Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,698
Tepkime
12
Google Camera : Dosyaları
● Zip Dosyası - TWRP ile kuracaksınız.
● Apk Dosyası - Normal Kurulum
● Xml Dosyası - Uygulamada resim çekmek kısmının soluna çift tıklayıp seçmelisiniz.
● Tek_Bilgin.apk - Dosyası Sitemizin Uygulamasıdır, kullanmanızı tavsiye ederim
Apk ile kurduğumda kasarak çalışıyor hocam sebebi nedir

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,697
Apk ile kurduğumda kasarak çalışıyor hocam sebebi nedir
Google kamera Genelde Tüm cihazlarda Sıkıntılı Çalışıyor. Sebebi bununda bazı dosyalar ihtiyacı olduğu için ve onu TWRP den yüklememiz gerekli. Doğrudan apk ile Google Cam pek bir işe yaramıyor. Donuyor takılıyor bazı yerleri çalışmıyor.

CaN

admin
Tepkime
4,697

CaN

admin
Tepkime
4,697
Google Cam için xml dosyasını yükleyeceğiniz yol aşağıdaki resimde gösterilen kısımda olmalı ve kamerayı açtığıniz zaman nasılsın ekleyeceğiniz resim de gösterilmiştir.
Resimde turuncu gösterilen kısma çift tıklayınız.

Screenshot_20220623-195038_X-plore.png23 Haziran 2022 195430 GMT+0300.png

CaN

admin
Tepkime
4,697
Selam, rom un yeni versiyonu çıkmış yükledin, yine bu kerneli tavsiye eder misiniz. ?

xxmustafacooTR-45.3lite-PERMISSIVE

yeni versiyonda güvenli klasör için bir fix e henüz ihtıyaç duymadım bilginize,

selamlar.
Evet bende şuan o kernel i kullanıyorum. Zaten forum da 2.4 ile ilgili açtığım konu da yine aynı kernel bağlantısını verdim.
Mustafa ile konuştum ve 2.4 de 45.3 lite sorumsuz çalışıyor sıkıntı yok dedi. Yakında bi güncelleme gelecek.

Evet 2.4 de güvenli klasör sorunsuz çalışıyor. Sadece 2.3 de unutulmuş o yüzden fix sadece 2.3 de kullanilacak.

Screenshot_20220624-095301_Settings.png

Tepkime
12
Google Cam için xml dosyasını yükleyeceğiniz yol aşağıdaki resimde gösterilen kısımda olmalı ve kamerayı açtığıniz zaman nasılsın ekleyeceğiniz resim de gösterilmiştir.
Resimde turuncu gösterilen kısma çift tıklayınız.

Ekli dosyayı görüntüle 493Ekli dosyayı görüntüle 494
Sorunsuz kurulum yaptım fakat ön kamerada çektiğim fotoğrafları ters döndürüyor ayna moduyla. Düzeltmek için ayar bulamadım çözen var mı ?

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,697
Sorunsuz kurulum yaptım fakat ön kamerada çektiğim fotoğrafları ters döndürüyor ayna moduyla. Düzeltmek için ayar bulamadım çözen var mı ?
Google kameradan bahsediyorsunuz değilmi hocam.
Bunun bazı .xml imaj dosyaları var. Bunları Denemenizi tavsiye ederim. Yada buna benzer dosya ve Ayarları Google da arama yaparak da bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Gcam Config File.xml
    12.8 KB · Görüntüleme: 0
  • IPhone XI.xml
    7 KB · Görüntüleme: 0
  • N9Z69.xml
    12.2 KB · Görüntüleme: 0
Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt