Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,908
hocam görseldeki gibi yaptım cihaz kapanıp açılmaya başladı twrp moduna aldım şimdi noble 2.7 link indirme arıyorum benim indirdiğim sorunlu sanırım varsa link atabilir misiniz formda baktım rom göremedim

• Beğen
Tepkiler: CaN
hocam görseldeki gibi yaptım cihaz kapanıp açılmaya başladı twrp moduna aldım şimdi noble 2.7 link indirme arıyorum benim indirdiğim sorunlu sanırım varsa link atabilir misiniz formda baktım rom göremedim
Rom Forum da var hocam link atıyorum size hemen...

@kung - Abi bi problem var yardımcı olurmusun. Kamera Problemi var...

Ana kamera ve selfie böyle

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221130-163906_Camera.jpg
    Screenshot_20221130-163906_Camera.jpg
    15.7 KB · Görüntüleme: 8
Size ikinci bir kamera yüklüyorum bununda kulana bilirsiniz ama demiş olduğum gibi söylediklerimi yapın düzelecek bu gönderdiğim kamerada iyi cok işlemi yok ama gayet güzel selfi ler çekilen bilir deneyin buda Samsung s9 kamera

Ekli dosyalar

• galaxy S9 sùper camera_20.21_Apkpure.apk
    3.5 MB · Görüntüleme: 6
  • Beğen
Hocam dediğiniz işlemleri yaptım düzelmedi attığınız apkyı indirdim sadece selfie açılıyor ana kamera çalışmadı benim anlamadığım herkeste sorunsuz çalışıyor benim cihazda neden çalışmıyor kamera 2.7 yüklemeden önce stock romda iken hiçbir problem yoktu
Slm selfi gece modunda çekin yüzüne cok yakın tutmayın önbenligi silin yada kamarani ayarlar kısmından girin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın düzelecek gece modunu alın selfi cekerken gayet net ve güzel ve sorunsuz

• Beğen
Hocam dediğiniz işlemleri yaptım düzelmedi attığınız apkyı indirdim sadece selfie açılıyor ana kamera çalışmadı benim anlamadığım herkeste sorunsuz çalışıyor benim cihazda neden çalışmıyor kamera 2.7 yüklemeden önce stock romda iken hiçbir problem yoktu
Bi yerde bi yanlış yükleme yaptınız büyük bir ihtimal.
Yani bu rom bir çok yapısı ile kusursuz.
Yükleme yaptığınız TWRP den yükleme esnasında yer aln adımlara kadar bi yazma ihtimaliniz varmı.

Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt