Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,762
Tepkime
20
Bi yerde bi yanlış yükleme yaptınız büyük bir ihtimal.
Yani bu rom bir çok yapısı ile kusursuz.
Yükleme yaptığınız TWRP den yükleme esnasında yer aln adımlara kadar bi yazma ihtimaliniz varmı.
Hocam yüklemeden önce wipe üzerinden format attım eski romdan kalıntı kalmasın diye ondan sonra PC üzerinden romu telefona yükledim instalden yükleme yaptın hiçbir şeye karışmadan sürekli next diyip geçtim nerede hata yaptım ben de anlamadım

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,753
Hocam yüklemeden önce wipe üzerinden format attım eski romdan kalıntı kalmasın diye ondan sonra PC üzerinden romu telefona yükledim instalden yükleme yaptın hiçbir şeye karışmadan sürekli next diyip geçtim nerede hata yaptım ben de anlamadım
Tamam iste burada Hiç bir şeyi değiştirmeden next demenizden kaymaklı hata sebebi.

CaN

admin
Tepkime
4,753
@kung abi sende 2.7 Noble Kurulum adımları seçenekleri sermi varmı TWRP den sonraki adımları. Resimleri sende var diye hatırlıyorum.

Tepkime
285

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    92 KB · Görüntüleme: 7
  • 2.png
    2.png
    99.5 KB · Görüntüleme: 7
  • 3.png
    3.png
    114 KB · Görüntüleme: 7
  • 7.png
    7.png
    184.3 KB · Görüntüleme: 7
  • 8.png
    8.png
    118 KB · Görüntüleme: 7
  • 9.png
    9.png
    72.1 KB · Görüntüleme: 7
  • 4.png
    4.png
    81.4 KB · Görüntüleme: 7
  • 5.png
    5.png
    185.5 KB · Görüntüleme: 7
  • 6.png
    6.png
    187.2 KB · Görüntüleme: 7
  • Beğen
Tepkime
285
Hocam dediğiniz işlemleri yaptım düzelmedi attığınız apkyı indirdim sadece selfie açılıyor ana kamera çalışmadı benim anlamadığım herkeste sorunsuz çalışıyor benim cihazda neden çalışmıyor kamera 2.7 yüklemeden önce stock romda iken hiçbir problem yoktu
Rom iki sefer kurum size yolladığım kamare çalışıyor sordunuz veda ve resim cekiyor rom u ikinci sefer birahane kurun bu şekilde kurun rom ön belini temizlesin işaretli yerlerden kurun bazen iki sefer kurmak gerekiyor bende öyle yapıyorum 2 sefer kurdum tekrar deneyin cevabınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• 1617021905312.png
    1617021905312.png
    100.3 KB · Görüntüleme: 8
  • 1617021943904.png
    1617021943904.png
    120.1 KB · Görüntüleme: 7
  • Beğen
Tepkime
20
Hocam görseldeki gibi yaptım yine aynı değişen bir şey yok

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,753
Çok garip bi durum. Binlerce kişi kullanıyor ama bu şekilde bi hata alan yok hocam. Aklımda başka bi yol yok. Muhtemelen kurulumda yada dosyalarda bi sıkıntı var. Bi yerde yanlışlık var gibi me geliyor hocam.
@kung

Tepkime
285
Temizle sıfırdan kurulum yapalım görseldeki gibi. Ve 2 sefer kurulum yapacağız söyle. Sarı ile boylarından sıfır kurulum telefonu yeniden başlatmayın ikici kurulum ise mavi renkli olandan kurum yapılacak sonra telefonu yeniden başlatabilirsiniz bilirsiniz bu sorunuzu çözecek ufak demek sorun oluyor bu şekilde cözülcek aynı rom bende Yuklu ve sorun yok şuanda der etmeyin tüm romlar aynı şekilde şuanda en iyi ve en uygun rom bu telefon bakımından Samsung icin yakında 13 geliyor

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    87.8 KB · Görüntüleme: 4
  • 1617021943904.png
    1617021943904.png
    120.1 KB · Görüntüleme: 5
  • Beğen
Tepkime
285
Kutuların hepsini işaretleyin boş geçmeyin

• Beğen
Tepkime
285
Magisk modül kurulumunda resimli anlatım yapıcam misal oldiki magisk model cötü ve calışmıyor sizden raw mig yada odin tar dosyası istiyor tabiki o dosları bulmak zor ve içinde kurulmuş zip paketleriniz var normalde filaş gerekiyor ve twrp zip şeklide filaş edilmesi gerekiyor ama filaş ederken hata veriyor yüklenmiyor caresi kullandınız magisk modelin apk olarak twrp filaş edeceksiniz olamaz magisk model düzenliyor ve hiç bir yuklediniz zip modüler kaldırılmış olmuyor raw img yada odun tar ihtiyac kalmıyor yarın reisim yada video çekilen bunu peşine atarım ama zaten basit bir işlem magisk delta 5 isteyen olursa indirip kulana bilirim

Ekli dosyalar

• Magisk-25.2-delta-5(25200).apk
    11 MB · Görüntüleme: 10
  • Beğen
Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt