ahmedtahaa kullanıcısının son içeriği

1. ahmedtahaa

Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Bu videoyu izlerken farkettim ki benim telefonumda ng ok degil yani ng rosunu var onun icinde box lazim sanirim telefoncuya gitmesi şart
  2. ahmedtahaa

Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Bu dediklerinizin her birini dun geceden bu yana yaptim nette ne cocumlere baktim tek cocumu zx3 box la tefefoncular ağ yazilimi atiyorlarmis bi telefoncuyu sordum simdi anakart arizali sanirim diyor yav kardesim yazilim atmadan once calisan anakart mi bozuldu bu adamlar dukkan açmış bide
  3. ahmedtahaa

Telefonume indirmis oldugum 3 .romda duzeldi suan girdim telefona sebeke cekiyor ama arama yapmiyor ag hatasi diyor birleşik Arap emirlikleri romu indirmistim o oldu ondada sebeke gitti sm960f modeli snapdragon yani tum ulkeleri denemem mi gerek sebeke icin yardim edermisiniz hangi romu...
  4. ahmedtahaa

Twrp kurdu, tekrar ama twpr yerine giremiyorum dongu devam ettigi icin bi tane rom indirdim odinle onu kurmayi deniyecem İnşallah olur sinirlerim bozuldu sizede zahmet veeip duruyorum ilginiz icin gerçekten teşekkür ederim
  5. ahmedtahaa

Buraya tekrar girdim twpr yi yukleyince gene aynısı oldu
  6. ahmedtahaa

hocam ilginiz için teşekkür ederim benm telefonumun sorunu açılış dongusunde takılı kaldı yanı ses kısma bixby güç tuşuları işe yaramıyor artık sureklı yenıdne başlıyor telefon hal böyle olunca odın goremıyor downloud kısmına gıremedıgım için kafayı yıyecem 1 haftadır telefonumu kullanamıyorum...
  7. ahmedtahaa

yani telefonu downloud moduna alamadıgım için n eyapabılırım
  8. ahmedtahaa

stockromu nasıl yukleyecegım telefon dongude dongude oldugu ıcın odin telefonu görmüyor şarj bitti kapantı telefon şarza taktım şimdi tekrar donguye gırdı bu donguyu aşabılecegım program lazım
  9. ahmedtahaa

oem acık usb açık pc de samsung usb driver kurulu şimdi verdiginiz dosyalarla tekrar deniyecem bu arada youtube snapdragon olan versıyonu nu yabancılar paylaşmış vıdeolar var android 11 ama ve sanal bellek yok demişler yorumlarda bu romları sızmı yazıyorsunuz snapdragon için çalışma...
  10. ahmedtahaa

hocam ilgileniyorsunuz allah razı olsun teşekkür ederim ama ben anlatamıyorum sanırım ben rom yüklemedim ındırmedim bile daha ben trwp kurdum kurduktan sonra ılk telefonu başlattım sonra bu donguye gırdi şimdide şarj bitti kapandı şarja takınca gene dongü başlıyor odin telefonu görmüyor görmeme...
Üst Alt