asasızkral kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom Noble 2C - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Hatırladım hocam sonradan da :) bende stok roma geri döndüm :) özlemişim çok farklı gözüküyor gözüme
  2. A

Rom Noble 2C - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Noble 2.c de bluetooth ile akıllı saatimi ilgili programları indirmeme rağmen bağlayamadım üstelik markası samsung olmasına rağmen
  3. A

Evet hocam çok memnun kaldım biliyorsunuz romları detaylı kurcaladığımı :) stabilite üzerine kurulmuş rom sadece kameradaki 960 fps ağır çekim yok onun dışında dişe dokunur bir sorun göremedim. Yalnız kurarken Noble 2.C rom kurulumu videosuna göre kurdum tek bir değişiklikle. Twrp menüsünden...
  4. A

Noble 2.C Rom Psp Emulator performansı YouTube kanalımda yayında
  5. A

Türkçe bu tarz paylaşımların artması dilegiyle hocam :)
  6. A

Ben her ikisine de denedim. Noble 2.c kesinlikle daha iyi, bazı hatalar düzeltilmiş mesela ön kamera tam ekran hatası düzeltilmiş, genel sistem performansı daha kararlı olmuş. Kernel uyumluluğu daha iyi hale gelmiş daha stabil olmuş. Bununla birlikte şarj süresi daha uzun hale gelmiş. Güvenlik...
  7. A

Kernel Kernel - Samsung Galaxy Note 9 ve S9 Serisi

Teşekkür ederim :) Hata olarak geekbench te iki üç kere üst üste test yaptıktan sonra cihaz ısınıyor dinlendiriyorum kapatıp açıyorum ve cihaz teste başlayamıyordu hatırladığım kadarıyla bir kaç ay önce denemiştim.
  8. A

Kernel Kernel - Samsung Galaxy Note 9 ve S9 Serisi

Merhabalar samsung galaxy s9 plus için android 10 one ui 2.5 (g965fxxuhfvb4) sürümüne kernel arıyorum. xxmustafacokernel 46 beta 3 de hata veriyor. Stock kernelden daha iyi bir kernel var mı? Arıyorum bu sürüm için
  9. A

Noble 2.c romuna netstat ile ağ taraması yaptığımda çok temiz rom olduğunu içinde casus yazılım olmadığını gördüm fakat kendi içindeki kerneline ince ayar yapınca telefon donuyor sapıtıtyor maalesef başka bir kernel denemek daha doğru olacak kanaatindeyim.
  10. A

Rom Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Noble 2.b de noblekernel3.5 yükleyince şarj çok çabuk bitiyor. Ama parmak izi tepkimesi çok iyi cpu minimum frekansını arttırmışlar. Fakat şarj tüketimi çok olmuş genel performansı iyi olmakla birlikte geekbench cpu performansında 1500 ler vermekte. Çok beğenmedim romun kendi orijinal kerneli...
  11. A

Rom Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Noble rom 2.c çıktı forum xda da Noble 2.C rom adresi yeni gördüm bende.
Üst Alt