ea1453 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Slm alykm, @kung Abim ellerine yüreğine sağlık. O eklediğin 2 zip dosyalarını flashledim. Üstünede bahsettiğin apk yı yükledim. Şimdi deX de tıkır tıkır çalışıyor, güncellemede kasım ayında. @Tek Bilgin Tüm emeklerinize en içten şükranlarımı, saygılarımı ve selamlarımı iletiyorum!
  2. E

Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Usb hub ve hdmi üzeri monitöre değilde senin denediğin gibi sırf usb kablosuyla bilglsayara bağlarsam aynı sendeki gibi bendede dex çalışıyor. Simdi denedim. Usb Hub ile hdmi üzeri (bilgisayara bağlamadan) direk monitöre bağladığımda 2.8 ile dex hiç bir türlü çalışmıyor. Benim asıl problemimde...
  3. E

Sağolasın, kardeşim direk yanıtladığn için. Benim cihazım Galaxy S9. 2.7 ile çevirdiğim an, dex direk çalışıyor. 2.8de aynı kablola aynı ekranla imkanı hariç nuh diyor peygamber demiyor. Clean flash / dirty flash hiç etki etmedi. TWRP desek oda zaten uyumlu. Ben cihazı sırf mini bilgisayar...
  4. E

Selamun aleykum beyler, ne yaptım ne ettiysem, hiç bir şekilde 2.8 ile dex usb-hub ile yani hdmi-out üzeri monitörüme yansımıyor. 2.7 ve alt versiyonlarla hiç bir sorun yoktu. 2.8 ile dex çalışmıyor. Sizde 2.8 ile dex çalışıyormu? Lütfen size zahmet bi deneyip cevaplayabilirmisiniz? Teşekkürler!
Üst Alt