Emre kullanıcısının son içeriği

1. Emre

Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

Yabancı form sitelerinde biraz araştırma yapmıştım o tarz uygulamaların çalışması için magisk yüklenmesi gerekiyormuş fakat ben normal kullanıcı olduğum için gerek duymadım arama yapsın fotoğraf çeksin sosyal medyalara girip oyun oynatsın yeter çok fazla detaylı olmasına gerek yok :) Emoji...
  2. Emre

Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

Hocam şimdi şöyle evet eskisi gibi normal çalışıyor sıkıntı yok fakat ben emojilerle ilgili sıkıntı yaşadığım için android 13 yükledim 14 de göre daha stabil çalışıyor gibi geldi ve emojilerde sıkıntı yok fakat samsung pass yüklü gelmiyor az önce baktım bulamadım android 14 te ise dikkat etmedim...
  3. Emre

Olabilir hocam onun haricinde rom gayet stabil ve düzgün çalışıyor tekrardan teşekkürler 😇
  4. Emre

Videoda gösterildiği şekilde kurdum hocam ekstra bir işlem yapmadım sadece choose rooting method kısmında 3 seçenekten no rootu seçmiştim sosyal medya platformlarında sıkıntı yok fakat sadece aktif olarak oynadığım oyunda o şekilde gözüküyor.
  5. Emre

Hocam öncelikle kolay gelsin. Ben romu dün akşam yükledim sorunsuz çalışıyor sıkıntı yok fakat emojiler ile ilgili bir sorun yaşıyorum oyunlarda vs emoji gönderdiğim zaman sohbet kısmında çoğu emoji gözükmüyor aynı şekilde başkası gönderdiği zamanda gözükmüyor gözüken emojilerde bu şekilde...
Üst Alt