Ara
Kullanıcı

Huawei, EMUI 9.0 Güncellemesini Vermeye Devam Ediyor…

Çinli teknoloji devi Huawei, kullanıcılara daha kaliteli bir deneyim yaşatmak amacıyla geliştirdiği EMUI 9.0 güncellemesinini Hindistan’daki kullanıcılara da kademeli olarak dağıtacağını açıkladı.

Hindistan’da yaşayan Huawei Mate 10/Mate 10 Pro/Mate 10 Porsche Design, Huawei Mate RS Porsche Design, Huawei P20/P20 Pro/P20 Lite, Honor Play, Honor 10 ve Honor View 10 modellerine sahip olan kullanıcıların Android 9 Pie, EMUI 9 güncellemesini bir kaç gün ile bir kaç hafta içerisinde kademeli olarak cihazlarına alacakları duyuruldu.

Huawei yayınlayacağı EMUI 9.0 güncellemesinin 4GB civarında olacağını ve kullancıların bu güncellemeyi WİFİ üzerinden yapmasını önermekte.

EMUI 9.0 Neler Sunuyor?

Huawei marka telefonlara özel olarak geliştirilen EMUI 9.0, yapay zeka destekli öngörü teknolojisi sayesinde önemli işlemsel komutları daha hızlı ve etkin bir biçimde optimize etmekte. Yeni güncelleme ile ortalama sistem yanıt hızını yüzde 25 oranında artırılırken, uygulama başlatma süresi 102 ms azaltıldı. Genel sistem akıcılığı tarafında EMUI 8.1’e göre yüzde 12.9 oranında iyileştirmeler gerçekleştirildi. Son olarak EMUI 9.0’da, Huawei’nin oyun optimizasyonu olan GPU Turbo 2.0 bulunuyor. Huawei GPU Turbo 2.0’ın EMUI 8.1’e kıyasla dokunma gecikmelerini yüzde 36 oranında azaltmakta.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.