Nasıl Yapılır - Mobil

Mobil internet Hızlandıran Yöntem | ANDROİD

Mobil internet Hızlandıran Yöntem | ANDROİD

Merhaba Arkadaşlar. Bugün ki konumuzda sizlere mobil interneti nasıl hızlandırırız bundan bahsedeceğim. Video izlerken ve online oyun oynarken çok sıkıntı çektiğiniz düşünüyorum. Bu konuda sizlere güzel bir uygulamayı tanıtacagım.

Mobil-veri-hızlandırma

Mobil internet Hızlandıran Muhteşem Uygulama Sizlere çok başarılı bir uygulamayı videoda anlattım.Eğer Mobil internetiniz Daha hızlı olsun istiyorsanız videoya sizlerinde Beklerim…

Uygulama sayesinde sürekli olarak dalgalı tek bir ayarda alamadığınız internet bağlantısını en yüksek değerde tek bir ayarda alıyorsunuz. Bu ne işe yarıyor diye soracak olursanız ki sorduğunuzu düşünüyorum. Bu şu işe yarıyor siz video izlerken internetiniz sürekli olarak yüksek hızda size aktarılmaz, düşüşler ve yükselişler olma ihtimali yüksek. Uygulama sayesinde siz internet download hızını daha sabit ve yüksek değerlerde almanıza olanak sağlamaktadır.

NOT : Uygulamanın İndirme linki video da mevcuttur. Videoyu izledikten sonra uygulamayı denemek isterseniz, Videonun Açıklama Kısmında yeralan İndirme bağlantısını kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu