Ara
Kullanıcı

OPPO Reno 3 görseli neden yarım?

OPPO Reno 3 görseli neden yarım? 3

Bugün ortaya çıkan görsel sonrasında OPPO Reno 3 ile ilgili kafamızda deli sorular olmaya başladı. Peki bu sorular ne? Gelin değerlendirelim.

OPPO Başkan Yardımcısı ve Global Pazarlama Başkanı Brian Shen bugün resmi Twitter adresinden bir görsel paylaştı ve OPPO Reno 3 müjdesini de resmen verdi. Telefonun tasarımsal tarafta ne sunacağı da az çok ortaya çıktı. Son dönemde şelale ekran tasarımının çok daha kısa versiyonunun bizlere sunacak olan Reno 3‘ün 5G desteğine sahip olacağını da öğrendik. Fakat öğrenemediğimiz bir şey var; o da ön kamera.

Samsung Galaxy A50 güncelleme tarafında çok hızlı

Samsung Galaxy A50 muhtemelen son bir yıl içerisinde en fazla güncelleme alan akıllı telefon oldu. Popüler telefon için şimdi bir güncelleme daha...

Şimdi dilerseniz paylaşılan görsele bir bakalım.

OPPO Reno 3 görseli neden yarım? 4

Bu görsel ile birlikte Brian Shendünyanın en ince 5G telefonu” açıklaması yaptı ama bu bizi tatmin etmedi. Neden mi? Çünkü telefonda ön tarafta kamera görünmüyor. Bu da demek oluyor ki bu telefonun ön kamerası motorlu bir sisteme sahip olacak.

Eee, motorlu bir kamera koyacaksan bu telefonu nasıl olur da 7,7mm inceliğe sahip olabilir.

Evet herkesin anladığı gibi, OPPO‘nun Haziran ayında gösterdiği ekran altına kamera koyması ile bu inceliğe erişebildi. Bize göre Reno 3 5G ekran altında kamera ile gelen ilk telefon olacak. Bu kadar ince bir telefona motorlu selfie kamerası koymak oldukça zor diye düşünüyoruz.

Kaynak : teknoburada
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  • aLMiNa1 hafta önce
  • Aslından tahmin etmesi pekte zor değil 🙂 ya ekrandan kamera yada üstten çıkan kamera Mi9 da olduğu gibi. Başka bir ihtimal gelmiyir pek aklıma.