Ara
Kullanıcı

OPPO Reno 3 selfie kamera özelliği belli oldu!

OPPO Reno 3 selfie kamera özelliği belli oldu! 3

Dün sizinle OPPO Reno 3 haberi paylaştık ve telefon ile ilgili de bir video çektik. Bugün ise telefonun ön kamerasının nasıl olacağı ortaya çıktı. Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa Kılıç OPPO Reno 3 selfie kamerasının Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10e modellerinde olduğu gibi ekran köşesinde Infinty-O şeklinde olacağını söyledi. Bu noktada biz telefonda ekran altı kamera olabileceği ihtimalini de düşündük ve bu konuda da iddiaya girdik.

Biz iddiayı kaybettik zira bugün ortaya çıkan görsel telefonun Infinty-O ekranını gözler önüne serdi. Biz iddiayı kaybettik ama haber içinde de bu teknolojinin OPPO Find X2 teknolojisi olduğunu yazmıştık.

Samsung Galaxy Note 8 için sürpriz güncelleme!

Samsung Galaxy Note 8 için sürpriz diyebileceğimiz bir güncelleme yayınladı. Google’ın bile henüz Pixel telefonlar için yayınlamadığı aylık güncelleme, Galaxy Note 8...

OPPO Reno 3 selfie kamera özelliği belli oldu! 4

Bugün ortaya çıkan başka bir detay ise yine OPPO Başkan Yardımcısı ve Global Pazarlama Başkanı Brian Shen tarafından sızdırıldı. Ortaya çıkan bilgiye göre telefonun pil gücü 4.025 mAh olacak. Şarj gücü tarafında ise OPPO yeni nesil VOOC 4.0 ile bizleri tanıştıracak. 30W gücündeki yeni şarj teknolojisi ile 4.025 mAh pil gücü bakalım ne kadar sürede şarj olacak?

5G desteğine sahip en ince (7,7mm) telefon olma özelliğini taşıyacak olan OPPO Reno 3’ün Aralık ayında tanıtılması ve yeni yıl gelmeden de satışa sunulması planlanıyor…

Kaynak : teknoburada
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.