Ara
Kullanıcı

Samsung Galaxy Note 8 için sürpriz güncelleme!

Samsung Galaxy Note 8 için sürpriz güncelleme! 3

Samsung Galaxy Note 8 için sürpriz diyebileceğimiz bir güncelleme yayınladı. Google’ın bile henüz Pixel telefonlar için yayınlamadığı aylık güncelleme, Galaxy Note 8 kullanıcılarına erişmeye başladı.

Samsung, Galaxy A50 için aralık ayı güvenlik düzeltmelerini taşıyan bir güncellemeyi kısa süre önce yayına aldı. SamMobile sitesinde yer alan habere göre benzer güncelleme şimdi Galaxy Note8 için de dağıtıma sunuldu. Güncelleme kapsamında kaç güvenlik düzeltmesinin gerçekleştiğini henüz bilmiyoruz, zira ne Samsung ne de Google henüz aralık ayına dair güncelleme detaylarını yayınlamış değil.

OPPO Reno 3 görseli neden yarım?

Bugün ortaya çıkan görsel sonrasında OPPO Reno 3 ile ilgili kafamızda deli sorular olmaya başladı. Peki bu sorular ne? Gelin değerlendirelim. OPPO...

N950FXXS8DSK1 sürüm numarasına sahip olan güncelleme ilk etapta Güney Amerika ülkelerinde dağıtılıyor. Ülkemizde başlar başlamaz ilgili gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Samsung Galaxy Note 8 için sürpriz güncelleme! 4

Samsung Galaxy Note 8 Android 10 güncellemesi alacak mı?

Samsung yıllardan beri tepe modellerine iki büyük Android güncellemesi aktarıyor. Galaxy Note 8 daha önce Android 8.0 Oreo ve Adroid 9 Pie sürümlerine yükseltildi. Dolayısıyla Android 10 için pek umutlu olunmaya gerek yok.

Kısa süre önce Galaxy S8 için Android 10 güncellemesinin hazırlandığı yönünde bazı haberler aktardık. Benzer haberleri daha önce Galaxy S7 serisinde Android 9 Pie güncellemesi için gördük. Açıkçası Samsung’un ne Galaxy S8 serisi ne de Galaxy Note 8’i Android 10 sürümüne yükselteceğini düşünmüyoruz.

Samsung tarafında Android 10 güncellemesinde son duruma değinmek gerekirse; Galaxy S10 serisi için kararlı güncelleme Almanya’da dağıtıma sunuldu. Kısa süre içerisinde yaygınlaşacak güncellemeyi yine aralık ayı içerisinde bu defa Galaxy Note 10 serisine ulaşırken göreceğiz.

Samsumg Galaxy Note 8 kullanıcısı olarak her güncelleme bizim için heyecan gerici olmaktadır.

Kaynak : teknoburada
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.