Taşınabilir Depolama Aygıtı WD – 1 TB

WD Taşınabilir Depolama Aygıtı – 1 TB 3.0 USB

Aslında bu WD Marka Taşınabilir depolama Aygıtını alalı 3 yıl oldu. Uzun yıllardır bir çok ortamda kullandığım ve gerçekten performansından çok memnun olduğum bir cihaz olduğu için sizlere bunun incelemesini sunmak istedim.

wd

Yazma ve okuma hızı gerçekten yüksek olan bu cihaz, bunun yanı sıra dayanıklı ve ultra sessiz çalışması da en büyük artılarından. Ayrıca cihazın bizlere sundugu diğer özelliklerde bu cihazı tercih etmemiz için yeterli sebepler arasında olacak.

WD Elements 1TB 2.5′ USB 3.0 Taşınabilir Disk ile alakalı boyut bilgileri :

WD Elements 1TB 2.5' USB 3.0 Taşınabilir Disk

wdWD Elements

Maksimum aktarım hızları mevcuttur. Bu sayede USB 3.0, dosyaları bu sürücüye aktarmak için maksimum performanslı bağlantı sağlar. Böylelikle büyük dosyalarınız dahi en kısa sürelerde çok daha vermli bir biçimde aktarılmış olur.

 

 

wd hızUSB 3.0 ve USB 2.0 uyumluluğu

Tek bir sürücü kullanarak hem son teknoloji USB 3.0 bağlantılı aygıtlarla hem de eski USB 2.0 bağlantılı aygıtlarla Sarıyer escortlar uyumluluk elde edersiniz.

 

wd performansPC performansını iyileştir

Dahili sabit sürücünüz dolduğunda PC’niz yavaşlar. Dosyaları silmeyin. Dosyaları WD Elements taşınabilir depolamanıza aktararak dahili sabit sürücünüzdeki alanı boşaltın ve bilgisayarınızın performansına yeniden hız kazandırın.

Gelelim benim bu cihaz ile alakalı deneyim ve gözlemelerime. İlk başlardada söylediğim üzere ben bu cihazı yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Bir çok arazi ve hava koşullarında bu cihaza dosya aktarımı gerçekleştirdim. Cihaz aslında dayanıklı olması ve elinize aldığınız zaman sağlamlık hissi vermesi bile ne kadar dayanıklı olduğunu göstermektedir.

Aktarmış oldugum dosyaları çok kısa süreler içerinde alması ve cihazdaki dosyalar çok kısa süreler içerisinde farklı cihazlara ve bilgisayara aktarması bu cihazın yazma ve okuma hızının ne denli yüksek olduğunu göstermektedir. 3 sene önce almış olduğum fiyat 289 TL . Şimdilerde ise fiyatının düsmesi gerektiği yerde halen daha çok satan ürünler arasında bulunması bile, bir zamanlar gerçekten doğru seçim yaptığımın kanıtıdır diyebilirim.

Bu ürünü internet üzerinden hesaplı bir biçimde temin edebilirsiniz. Bunun için arama motorlarını kullanmanız yeterli olacaktır .

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478