Uygulama Google Camera 8.1

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 217
1000056217.jpg

🚦Google Camera 8.1
Uzun Zamandır kullanmış olduğum Google Kamera Sürümlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir çok Google Camera Uygulamasını denedim ve çoğunlukla cihazla birebir uyumlu değildi. Fakat bu paylaştığım sürümde hiç bir sıkıntı yok şuan için kullanıma engel teşkil edecek. Vulcan Rom ve Noble 4.x Rom da sorunsuz çalışıyor.
@Luphaestus - @xxmustafacooTR

1000056091.jpg

Google Camera uygulaması, Google tarafından geliştirilen ve genellikle Pixel akıllı telefonlarla birlikte gelen bir kamera uygulamasıdır. Bu uygulama, yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek için gelişmiş özelliklere sahiptir. Google Camera'nın portlanmış sürümleri, diğer Android cihazlarda da kullanılabilir, ancak tüm özellikler tam olarak desteklenmeyebilir. Uygulama genellikle HDR+ özelliği ile tanınır ve kullanıcılarına daha canlı ve detaylı fotoğraflar çekme imkanı sunar. Bu uygulama ile 4K 60FPS video çekebiliyor ve hiç bir fonksiyonunda sorun yok.

Samsung Galaxy Note 9
- Noble 2.3 / Noble 4.0.5 Sürümleri Arası
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
- Stok Rom Android 13
- VulCan Rom Android 14

1000056218.jpg
:xxxdownload-3:

merhaba 3 adet kamera uygulaması paylaşmışsın.tesekkurler.aralarinda fark var mı.ne önerirsin bilmek isterim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: CaN
merhaba 3 adet kamera uygulaması paylaşmıştım.tesekkurler.aralarinda fark var mı.ne önerirsin bilmek isterim
Ben 9.2 sürümünü kullanıyorum. Sizlerin tercihi ve cihaz uyumluluk durumuna göre kullanabilirsiniz. 8.1 ve 9.2 de 4K60FPS desteği mevcut videolarda hocam.