Android Mesajlar’a Spam Koruma Özelliği Geldi

CaN NVRZ 7 Ocak 2019 23:29

Google’ın mesajlaşma uygulaması olan Android Mesajlar’a yeni bir özellik geldi. Artık sürekli gelen ve can sıkan spam mesajları Android işletim sistemi kullanıyorsanız engelleyebileceksiniz. Bir çok telefon kullanıcısını rahatsız eden spam mesajları artık Android Mesajlar sayesinde bir kaç ayar değişikliği yaparak engelleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

android-mesajlara-spam-koruma-ozelligi

Spam Mesajları Nasıl Engellerim?

Spam mesajları engellemek oldukça basit; telefonunuzdan Android Mesajlar’a girerek sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklamanız gerekiyor. Ardından ayarlardan gelişmiş kısmına gelerek “Spam koruması” yazan yerden kolayca spam mesaj engellemesini yapabiliyorsunuz. Şimdilik spam mesaj koruma özelliğini kademeli olarak yayına almaya başlayan Google, kısa süre içerisinde tüm cihazlarda spam engelleme özelliğini kullanıma sunacak.

Eğer telefonunuzda bulunan Android Mesajlar uygulamasında bu özellik kullanıma alındıysa, bunu size bildiren bir açılır pencere mesajı ile karşılaşacaksınız ve isterseniz spam koruma özelliğini uygulamanın ayarlar menüsünden kapatabileceksiniz. Sizlere tavsiyemiz spam koruma özelliğine sahip olduğunuzda spam korumasını kapatmamak. Eğer kapatırsanız yine bir sürü rahatsız eden spam mesaj almaya devam edeceksiniz.

Android Messages Spam engelleme uygulama geliştirme

Tüm hakları saklıdır © 2022

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro