HaberOyun

Call of Duty Mobile Artık Türkiye’de indiriliyor !

Uzun süredir bir çok kişinin beklemiş olduğu oyun artık Google Play store dan indirilebilir durumda. Daha önce Vpn yöntemi ile indirilip oynanılan oyun artık sizlerle. Oyunu indirdim ve sizlerinde bu oyunu indirmesi için sizlere sunuyorum. Oyun ortalama 1.2GB veriye sahip oynaması kolay gibi duruyor.

 

 

[ilgiliUygulama icerik_id=”2126″]

Call of Duty: Mobile, PC ve oyun konsolu oyun deneyimini Android akıllı telefonlara aktarmaya çalışan ‘Call of Duty’ saganın ilk kurulumudur. Başka bir deyişle, bu oyun tıpkı Modern Warfare veya Black Ops gibi, kelimenin her anlamıyla çok oyunculu bir FPS’dir.

Call of Duty: Mobile’daki kontroller dokunmatik ekran cihazlarına mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Karakterinizin hareketlerini kontrol etmek için sol parmağınızı kullanın ve doğru olanı yapın. Ekranın sağ tarafına çift tıklarsanız, aralığın kapsamını kullanırsınız. Ve diğer pek çok Android oyununda olduğu gibi, silahınız otomatik olarak çekilecek.

[ilgiliMakale icerik_id=”1844″]

Call of Duty: Mobile iki ana oyun modunu içerir: ‘zombiler’ ve ‘çok oyunculu’ mod. Her ikisi de bu oyunun popüler modlarıdır ve diğer çevrimiçi oyuncularla yüzleşmek için uğraşırlar ve aynı zamanda ölmeden yok etmek için bir arada çalışırlar. Nuketown, Hijacked veya Killhouse, oynayabildiğimiz en popüler haritalardan sadece birkaçı.

Call of Duty: Mobile, Android için size çok oyunculu bir FPS deneyimi sunan olağanüstü bir oyundur. Oyun ayrıca olağanüstü görselleri, bir sürü harita ve silahı, Call of Duty oyununun popüler olan karizmasını da içeriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu