Arama sonuçlarınız

1. cekkes

Yardım TWRP Yüklüyorum ama TWRP'ye Giremiyorum (Noble 4.0 - S9)

herşeyi doğru yaptığımı düşünüyorum ama nerde hata yaptığımı çözemedim neyse gelecek hafta tekrar deniycem bugün fazla zamanım yok tekrar teşekürler hocam
  2. cekkes

hocam twrp yi yükledikten sonra ben twrp'ye giremiyorum. Stock Rom kurmamı söylüyorlar. senin bir tavsiyen var mı ???
  3. cekkes

Tam olarak hangi sıralamayla kurulum yapmalıyım. Yani Sıfırdan
  4. cekkes

Noble 4.0 Hocam ama bir arkadaş kamera ve uygulamaların sürekli çökmesinden şikayetçi
  5. cekkes

Samsung S9 (G960F) Fabrika ayarı yaptığım için OEM kilidi kapandı
  6. cekkes

Restart devre dışı hocam detaylı bir şekilde beni yönlendirmen mümkün mü ? tam neleri atlıyorum neyi yanlış yapıyorum nasıl yapmam lazım ???
  7. cekkes

hocam çok teşekürler cevapların için. ben geç cevap attım k.bakma işten güçten aileden vakit bulmak zor
  8. cekkes

hocam Noble 4.0 sayfasında ki bir arkadaş Kamera ve Uygulamala Sürekli çöküyor deyince vazgeçtim:confused:
  9. cekkes

Rom Noble 4.0 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom | Performans

O zaman bu ROM'un benim için bir anlamı yok bu O Kurmaya da gerek yok
  10. cekkes

Çok sağol hocam tekrar çok teşekürler
  11. cekkes

Rom Noble 4.0 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom | Performans

Yama problemini öğrendim şimdi tek sorun TWRP yi açamıyorum
  12. cekkes

Çok teşekür ederim hocam ama neden TWRP ye giremiyorum bilginiz var mı ??? bazı arkadaşlar önce Stock ROM kurmalısın diyor sizin bir fikriniz var mı ???
  13. cekkes

TWRP sitesinden uygun TWRP yi indirdim yükledim ama burdaki TWRP yamasını nasıl kuracağımı bilmiyorum TWRP' yi kuruyorum ama TWRP ye giremiyorum nerde hata yapıtığımı bilmiyorum OEM ve USB Hata Ayıklama Açık
  14. cekkes

Biraz acemiyim Yardımcı olabilecek var mı _??? TWRP sitesinden uygun TWRP yi indirdim yükledim ama burdaki TWRP yamasını nasıl kuracağımı bilmiyorum TWRP' yi kuruyorum ama TWRP ye giremiyorum nerde hata yapıtığımı bilmiyorum
  15. cekkes

Çok Teşekkürler Ellerinize Aklınıza Sağlık...
Üst Alt