Yardım TWRP Yüklüyorum ama TWRP'ye Giremiyorum (Noble 4.0 - S9)

Tepkime
10
TWRP sitesinden uygun TWRP yi indirdim yükledim ama burdaki TWRP yamasını nasıl kuracağımı bilmiyorum

TWRP' yi kuruyorum ama TWRP ye giremiyorum
nerde hata yapıtığımı bilmiyorum

OEM ve USB Hata Ayıklama Açık

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,765
Yama dosyasını da TWRP üzerinden Install bölümünden kuranilirsiniz hocam. Aklınıza takılan bir şey olursa sormanız yeterli

Tepkime
10
Yama dosyasını da TWRP üzerinden Install bölümünden kuranilirsiniz hocam. Aklınıza takılan bir şey olursa sormanız yeterli
Çok teşekür ederim hocam ama neden TWRP ye giremiyorum bilginiz var mı ??? bazı arkadaşlar önce Stock ROM kurmalısın diyor sizin bir fikriniz var mı ???

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,765
Çok teşekür ederim hocam ama neden TWRP ye giremiyorum bilginiz var mı ??? bazı arkadaşlar önce Stock ROM kurmalısın diyor sizin bir fikriniz var mı ???
Bazı yapılan yanlış işlemlerde bende Stok Rom yüklüyorum hocam.
ODIN ile cihazınıza ait en güncel stok romu kurun hocam daha sonra kurulum bitince Geliştirici Seçeneklerini aktif edin sonrasında OEM Kilidini açın işlemlerden sonra Sıfırlama olacak. Sonra yeniden Geliştirici Seçenekleri açın USB Hata Ayıklama yi açın ve artık temiz bir şekilde ODIN ile TWRP yi yükleyebilirsiniz.

CaN

admin
Tepkime
4,765
ODIN ile TWRP yüklerken Otomatik Başlatma Kapalı Olmasına dikkat edin yoksa Odin TWRP yi kurmuyor bunun farkına bile varamazsınız.

CaN

admin
Tepkime
4,765

CaN

admin
Tepkime
4,765
hocam Noble 4.0 sayfasında ki bir arkadaş Kamera ve Uygulamala Sürekli çöküyor deyince vazgeçtim:confused:
Ben 1 haftadır kullanıyorum ve çökme konusunda problem görmedim hocam. Temiz kurulum ve sonrasında 2 kere kurdum TWRP den çıkmadan.

Tepkime
10
Ben 1 haftadır kullanıyorum ve çökme konusunda problem görmedim hocam. Temiz kurulum ve sonrasında 2 kere kurdum TWRP den çıkmadan.
hocam çok teşekürler cevapların için. ben geç cevap attım k.bakma işten güçten aileden vakit bulmak zor

• Beğen