Arama sonuçlarınız

1. xxmustafacooTR

Kernel Kernel - Samsung Galaxy Note 9 ve S9 Serisi

Merhabalar, beta 3 için konuşayım, (dirtylerden biri de önerilir) stock + enforce seçeneklerinde cihazın boot etmesi lazım, aldığın hata ssrm warning gibi bir şeyse kerneldeki fazla güncelleştirmelerden kaynaklanıyor, önemsiz uyarılar. Eğer kernel arıyorsan daha önce direkt Android 10 için...
  2. xxmustafacooTR

Rom Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Tek uyumsuzluk wifi sürücüsü olması lazım o da bu ziple giderilebilir. Noble 2.A (açık beta olabilir) sürümünde de aynı kerneli kullanıyoruz
  3. xxmustafacooTR

Bu test aşaması olduğundan stabil olmayan optimizasyonlar yapıp yayınlıyorum (Denemek Amaçlı). Bu işin sonunda ondan daha iyi olacağı kesin ama test aşamasında yayınladığından bu zip için kesin konuşamıyorum.
  4. xxmustafacooTR

Nasıl Yapılır? Noble Rom 3D Buton Fix | Nasıl Yapılır?

Uygulama BUTTON MAPPER (flar2 tarafından) onun için destek ekledim. Tuş Ekle kısmında ana ekran tuşuna bastırırsanız algılıyor ve bu ayarları yapabiliyorsun.
  5. xxmustafacooTR

Gizli özellik olarak sistemin frekans limitlerini kaldırma ekledim. Aktif etmek için root bir metin düzenleyici ile: Gpu'nun Sınırlamasını kaldırmak için: /sys/devices/platform/17500000.mali/unlock_freqs değerini 1 yapın Cpu'nun Sınırlamasını kaldırmak için: /sys/power/unlock_freqs değerini 1...
Üst Alt