Haber "Açım" diyerek kendine bıçakladı: Üzerine biri lüks 6 araç çıktı

oAgVmlQFrkmSI4J0HQ8ySA.jpg

Ankara'dan Bolu’ya gelen ailesiyle ev bulamadığını ve aç kaldığını söyleyen 7 çocuğunun ve eşinin yanında olduğu sürede kendisini bıçakla yaraladı. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, aileye yardım için inceleme başlatırken ekipleri Levent Ü.'nün üzerine biri lüks, toplam 6 aracın kayıtlı olduğunu tespit etti. Olayla ilgili adli soruşturma başlatıldı.

qRfUSuep40mWo2u53yAp8w.jpg

Aktaş Mahallesi İmaret Meydanı’nda Levent Ü., 3 ay önce 7 çocuğu ve eşiyle beraber Ankara’dan Bolu’ya geldi.
heN_rgv7PEyTICjwqssd8A.jpg

Ailesiyle parklarda konakladığını ifade eden Levent Ü., İmaret Meydanı’nda bir oğlu ve eşi yanındayken bıçakla kendisine zarar vermeye başladı.
WlFtyWY54kCQHDXcu2PtDg.jpg

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, Levent Ü.'den kendisine zarar vermeyi bırakmasını istedi. Levent Ü., gazetecilere röportaj vermek karşılığında elindeki bıçağı bıraktı.
LLG-zwnSA0aU4PEqPekP-Q.jpg

Levent Ü., 2 bin lira geliri olduğunu dile getirerek “Benim 7 tane çocuğum var. Ev tutsam kira ödeyemiyorum. Ben hep böyle sokakta mı yaşayacağım? Ne yapayım. Benim kimseye bir zararım yok. Bittim, çoluğum çocuğumla hep sokakta mı yaşayacağım? 2 bin lira ile nasıl kira ödeyeceğim? Yıllarca hep sokakta mı yaşayacağım?” dedi.
_84mf7-b0kGp1q2ilDTrrw.jpg

Röportajın ardından Levent Ü., sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri, Levent Ü.'nün eşi ve oğluna yardımcı olmak amacıyla kuruma götürdü.
ej0Z3rW4x0m3Dk5TAV8Ryw.jpg

Aileye yardım etmek için çalışma başlatan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri, onlardan kimlik bilgilerini istedi. Ancak aile bilgileri vermemekte diredi.
GMSNWhULmkq8fUGZRizedA.jpg

Bunun üzerine polisten alınan bilgilerle yapılan sorguda Levent Ü.’nün farklı illerde, üzerine kayıtlı biri lüks otomobil, 6 araç olduğu tespit edildi.
xO2QjIL5cUqy489LmiA7hg.jpg

Aile, durumun ortaya çıkması üzerine kurum binasından kaçarak uzaklaştı. Olayla ilgili adli soruşturma başlatıldı.
 
Üst Alt