Haber Avcılar'da köpek hırsızlığı

Avcılar'da köpek hırsızlığı

İstanbul Avcılar'da kulübede bağlı olan American Bully cinsi iki yaşındaki köpek, iki kişi tarafından çalındı.

Denizköşkler Mahallesi'nde bahçede bulunan kulübede bağlı olan köpek, 2 kişi tarafından çalındı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, sokakta yürüyen biri kapüşonlu iki kişi, köpeğin bağlı bulunduğu kulübeye yaklaşıyor, bir süre etrafta dolaşanlardan biri kulübede bağlı olan köpeğin ipini çözerek koşmaya başlıyor.
XjaJusD5h0CNHK-uE6fLRg.jpg
Köpekte onlarla birlikte koşarak uzaklaşıyor. Köpeğin çalınmasından yaklaşık 20 dakika sonra eve geldiğini belirten Koray Aluç, “Köpeğimiz dış görünümü ile ürkütücü. Ancak, daha önceden huyunu-suyunu tanıyor olabilirler. Normalde başkasının yanına gitmez. Ağır olduğu için duvarın üstüne taşıyamayınca ipini çözüp koşarak götürüyorlar." dedi.
PANPO_j7s0agXBZStgP5kA.jpg
"Görenlerin söylediğine göre Avcılar metrobüs durağında görülüyor. Metrobüse bindirmeye çalışıyorlar binmiyor. Onun üzerine serbest bırakıldığı söylendi." diye konuşan Aluç, "Avcılar'ın her yerini aradım. Sokak sokak arıyoruz. Arkadaşlarıma, çevreme herkese haber saldım. Bebekliğinden bu yana ben büyüttüm. Üç kızım her gün onunla ilgilendi. Her gün bulundu mu? diye soruyorlar." dedi.
 
Üst Alt