Haber Caddebostan'da cinayet gibi kazanın görüntüsü ortaya çıktı

Caddebostan'da cinayet gibi kazanın görüntüsü ortaya çıktı

Kadıköy Caddebostan'da Nazan Burcu Soyyer hayatını kaybettiği kazanın güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde motosikletin sürüklenerek geldiği ve kaldırımdaki 4 kişiye çarptığı anlar görülüyor. Soyyer'in ailesi motosiklet ile otomobilin yarıştığını iddia etmişti.

bfDOciSWDkiBJK2PgMFiuw.jpg

Kadıköy, Caddebostan'da 10 Aralık Pazar günü otomobilin çarpmasıyla bir motosiklet kaldırıma savruldu, 4 kişiye çarptı. Çarpmanın etkisiyle 38 yaşındaki Nazan Burcu Soyyer hayatını kaybetti. VİDEOYA GİT: Caddebostan'da cinayet gibi kaza: Yol kavgası can aldı
MqcjpAk8TEWpUCYXotOMpw.jpg

Kazada 3 kişi de yaralandı.
FUcVJqbblkeVmSoGefCqBQ.jpg

Motosikletli serbest bırakılırken otomobilin sürücüsü ise tutuklandı. Motosiklet ile otomobilin yarıştığı sırada kazanın gerçekleştiğini iddia eden Soyyer'in ailesi, bunu ispatlamak için iz peşine düşmüştü.
hlaUPdHSi0-o0d4IQ6N_ZA.jpg

Aile, kazayı net gören güvenlik kamerası olmadığı için görgü tanığı aramaya başlamış ve bunun için de sosyal medyadan çağrıda bulunmuştu. Aile, motosiklet sürücüsünün de hatalı olduğunu iddia ederek tutuklanmasını istemişti.
NVMzh6lyB0aEwVSnHfSCbA.jpg

Olayın üstünden 15 gün geçtikten sonra kaza ile ilgili güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı.
fjT2_uOa8UOAI1dGw7QYfw.jpg

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, motosikletin sürüklenerek geldiği ve kaldırımdaki 4 kişiye çarptığı anlar görülüyor.
pdxANhgRfUy_caI4Hu_T-g.jpg

Kaldırımdakiler metrelerce sürüklenirken motosikletin arkasından gelen bir otomobil ise yavaşlıyor.
 
Üst Alt