Haber Eski eşi ve ailesini öldürmüştü: Başkasıyla evlenmek istemesini kabullenemedim

Eski eşi ve ailesini öldürmüştü: Başkasıyla evlenmek istemesini kabullenemedim

Manisa'da tartıştığı eski eşi Nagihan, kardeşi İbrahim ve annesi Fatma Can'ı bıçaklayarak öldüren Aytunç Çakıl tutuklandı. Çakıl ifadesinde, "Eski eşimin başkasıyla evlenmek istemesini kabullenemedim. Bu yüzden sürekli tartışıyorduk. Kızımın velayeti konusunda da anlaşamıyorduk, velayeti vermek istemiyordu. Tüm bu sorunlar yüzünden başlayan kavgada öfkeme hakim olamadım" dedi.

LY1rZur6gEqTWw0T3wvIwQ.jpg

Olay, dün saat 19.30 sıralarında Sağlık Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi'ndeki bir apartmanda meydana geldi. Eski eşi Nagihan Can'ın annesi ile birlikte yaşadığı eve gelen Aytunç Çakıl, iddiaya göre, Nagihan Can ile tartışmaya başladı.
GLuq_s9sVECUoSxPdTSTUQ.jpg

Bu sırada evden kaçmaya çalışan Fatma Can'ın peşinden giderek bıçaklamaya devam eden Aytunç Çakıl, olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.
kaAOOFJGTU-Z-BlCpuRiAQ.jpg

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde anne Fatma'nın olay yerinde kaybettiği belirlenirken, Nagihan Can ile kardeşi İbrahim Can da kaldırıldıkları hastanede kurtarılamadı. Polis, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Aytunç Çakıl'ı suç aleti ile birlikte kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı.
2i_6sh0iY0GJ40WMTUPfig.jpg

Çakıl, emniyetteki işlemlerinin ardından Salihli Adliyesi'ne sevk edildi. Çakıl'ın ifadesinde, eski eşi Nagihan Can'ın başka biriyle evlenmek istediğini ve 5 yaşındaki kızının velayeti nedeniyle çıkan tartışmada olayı gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.
llqKpjQtwU6Jq36J_6SmDA.jpg

Çakıl'ın "Eski eşimin başkasıyla evlenmek istemesini kabullenemedim. Bu yüzden sürekli tartışıyorduk. Kızımın velayeti konusunda da anlaşamıyorduk, velayeti vermek istemiyordu. Tüm bu sorunlar yüzünden başlayan kavgada öfkeme hakim olamadım" dediği öğrenildi.
AIOu7Dz560aF3AEy08BSbg.jpg

Çakıl'ın eski eşi Nagihan, annesi Fatma ile kardeşi İbrahim Can, Salihli'nin Hamidiye Camii'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Karaağaç Mezarlığı'nda yan yana defnedildi.
6yVo4YoAMUyWdGiC5PicEg.jpg

Bn7zCIjQ9k-kK2lIb4jouw.jpg

kCjQYDy120yehRF9LpYF9A.jpg

 
Üst Alt