Haber Eşyalarını izinsiz kullanan kardeşini boynundan bıçakladı

Eşyalarını izinsiz kullanan kardeşini boynundan bıçakladı

İstanbul Küçükçekmece’de bir kişi, eşyalarını izinsiz kullanan kardeşini bıçakladı. Bıçaklı saldırgan polis tarafından gözaltına alınırken, yaralanan kardeşin yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

ym0bdENGckyxyf0Gp2tBYw.jpg

İstanbul’da bir kişi, eşyalarını izinsiz kullanan kardeşini boynundan bıçakladı. Olay, Kemalpaşa Mahallesi’ndeki 4 katlı apartmanın giriş katındaki dairede 8 Aralık Cuma günü akşam saatlerinde meydana geldi.
RjxWru6GLUe9qj41jqJINA.jpg

İddiaya göre 34 yaşındaki Fatih Korur, 29 yaşındaki kardeşi Erdi Korur’u eşyalarını kullanmaması konusunda uyardı.
SCPf3HEqvEesNolTK2Exkw.jpg

Uyarılara rağmen eşyalarını kullandığını gören ağabey kardeşiyle tartışmaya başladı. Tartışma giderek büyüdü ve ağabey Fatih Korur mutfaktan aldığı bıçakla kardeşini boynundan ve omuzundan bıçakladı.
7FyY38jTyECxy_20OqqwLg.jpg

Erdi Korur aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içerisinde yere yığıldı. O sırada evde olan aile üyeleri durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralanan Erdi Korur'u ambulansla hastaneye kaldırdı.
2GslQqR9oEG4oJPCcmsaiA.jpg

Bıçaklı saldırgan Fatih Korur, Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Kardeşini bıçaklayan ağabey tutuklanırken, yaralanan kardeşin yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.
 
Üst Alt