Haber İstanbul’da taksi durağına kurşun yağmuru

İstanbul’da taksi durağına kurşun yağmuru

İstanbul Şişli’de taksi durağı ve otomobile yönelik silahlı saldırı düzenlendi. Ölen ya da yaralananın olmadığı saldırıda, park halindeki otomobili delip geçen 3 kurşun, bir büfeye isabet etti. Polis, motosikletle olay yerinden kaçan saldırganı arıyor.

5Ow7ID-v4Um8U-IyNh3nLw.jpg

İstanbul Şişli’de motosikletle gelen maskeli saldırgan, taksi durağı ve park halindeki otomobile silahlı saldırı düzenledi. Saldırı, akşam saatlerinde Gülbahar Caddesi üzerinde meydana geldi.
yeZjH75oEUCwRf3Zd3ppJQ.jpg

İddiaya göre, taksi durağına ve park halindeki otomobile kimliği belirlenemeyen bir kişi, plakasız motosikletle gelerek silahlı saldırı düzenledi. Saldırıda taksi durağının camları kırılırken, durağın sahibinin olduğu öğrenilen otomobil de isabet aldı.
dITsrfdhTUejO2DF2mFocQ.jpg

Saldırgan olay sonrası geldiği motosikletle olay yerinden kaçtı. Şans eseri olayda ölen ya da yaralanan olmazken otomobili delip geçen 3 kurşun ise aracın arkasında bulunan büfeye isabet etti.
D7zdAsPBWUmKxTeO6Ew0_g.jpg

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri taksi durağı, otomobil ve büfede incelemelerde bulundu.
pb2bkuC9j0GR40-AKRahFQ.jpg

Polis kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.
_UEIiSO1v0uTw8xIB3ztEg.jpg

 
Üst Alt