Haber Konya'da komnşu cinayetin arkasından çocukların kavgası çıktı

Konya'da komnşu cinayetin arkasından çocukların kavgası çıktı

Konya'da Sıtkı Fidan'ı bıçaklayarak öldüren komşusu Ahmet G., gözaltındaki ifadesinde cinayetin nedeninin çocukları arasındaki kavgadan kaynaklandığı söyledi.

Olay, dün saat 18.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Sille Ak Mahallesi Baraj Caddesi'nde meydana geldi. Ahmet G. ve Sıtkı Fidan, arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Ahmet G., Fidan'ı göğsünden bıçakla yaraladı.

Fidan kanlar içinde yere yığılırken, Ahmet G. ise kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Fidan, doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.

Sıtkı Fidan
CİNAYETİN NEDENİ ÇOCUK KAVGASI ÇIKTI Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kısa süre sonra kaçan Ahmet G. ve olay yerinde bulunan yakını Muhammed Emin G.'yi gözaltına alındı. Şüphelilerden Ahmet G.'nin ilk ifadesinde Sıtkı Fidan ile komşu olduklarını, çocukları arasında çıkan kavga nedeniyle gün içinde tartışıp ayrıldıklarını ve daha sonra yeniden karşılaştıklarında kavga ettiklerini söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 

Benzer konular

Üst Alt