Haber Konya’da vahşi cinayet: Anneanne katili tutuklandı

Konya’da vahşi cinayet: Anneanne katili tutuklandı

Konya’da anneannesi Sahure Dudu Bahçeci’yi döverek öldüren Talha Çorum, çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Çorum’un emniyet ve savcılıkta sorulan soruları yanıtsız bıraktığı öğrenildi.

KKbH4W_FH0q6I_DNDKb9kg.jpg

Konya’da anneannesini döverek öldüren Talha Çorum, tutuklandı. Olay, perşembe günü saat 13.00 sıralarında Selçuklu ilçesine bağlı Mehmet Akif Mahallesi Ülkü Sokak’taki 5 katlı bir apartmanın 1’inci katında meydana geldi.
ft4OGjMHjUqdsHFUTGgQBw.jpg

Sahure Dudu Bahçeci’nin dairesinden kavga sesleri gelince komşuları polisi aradı. Gelen polisler, girdikleri evde Bahçeci ile kızı Hasibe Erdemir’i kanlar içinde buldu. Anne ve kızı, ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.
hqxFkxPRBEaTDDa40oUj4Q.jpg

Polis, yaptığı araştırmada Çorum’un belirlenemeyen nedenle tartıştığı anneannesi Sahure Dudu Bahçeci’nin başını defalarca yere ve duvarlara vurduğunu, teyzesi Hasibe Erdemir’i de yumrukladığını tespit etti. Anneanne Bahçeci, dün sabah doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Bahçeci, Selim Sultan Mezarlığı’nda toprağa verildi.
rLPvzPFfwESK7yCSMbatnA.jpg

3 ay önce Almanya’dan gelerek anneannesinin yanına yerleşen Talha Çorum’un Almanya’da bir süre psikiyatri tedavisi gördüğü ortaya çıktı. Şizofren tanısı konulduğu öne sürülen Çorum’un emniyette ve sevk edildiği adliyede soruları yanıtsız bıraktığı öğrenildi. Talha Çorum, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
Üst Alt