Root Magisk v25.1 Sürümü - Android Root

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 1,118

CaN

admin
Tepkime
4,699
magisk-logo-696x392-1.png

Magisk’in istikrarlı sürümü olan Magisk 25.1 çıktı. Bununla beraber, Magisk yenilendi ve SELinux sorunu çözüldü.

Hala geliştirme aşamasında olan ve v25 sürümünden sonra geliştirici tarafından v26 sürümünden temellerinin atılmaya başlandığı konusunda resmi haberler duyrulan bir gelişmeyine beraberinde getirdi.

Picsart_22-06-24_13-00-59-546.jpg

Root erişiminin kötü niyetli kullanılmaması için de bazı değişiklikler yapıldı. Bunlar şu şekildedir:
  1. Kötü niyetli UID yeniden kullanım saldırısının gerçekleştirilmemesini sağlamak için tamamen yeni bir paket izleme sistemi ekleyin.
  2. Şunları kullanan paketler için Magisk uygulamasında UX’i uygun şekilde destekleyin ve uygulayın: sharedUserId.
  3. Yaygın gayri resmi Magisk uygulaması “modları” ile mücadele etmek için kök yönetici APK imza doğrulamasını zorunlu kılın.
Magisk birçok kişinin farkında olmadan da cihazında yüklü olabiliyor. Bu yüzden cihazında Magisk var ise ne işe yaradığını bizlere sorabilir yada forum/blog da inceleme yapabilirsiniz

Ekli dosyalar

• TeK_Bilgin.apk
    150.8 KB · Görüntüleme: 10
  • Magisk-25.1(25100).apk
    10.7 MB · Görüntüleme: 74
Tepkime
364
Eline emeğine sağlık dostum. Bende halen daha eski sürüm vardi şimdi güncelledim.
Teşekkür ederim bi sorun çıkmadı.

CaN

admin
Tepkime
4,699
Eline emeğine sağlık dostum. Bende halen daha eski sürüm vardi şimdi güncelledim.
Teşekkür ederim bi sorun çıkmadı.
Ilk kurulum ve çekirdek düzgün yüklenmiş ise TRWP ile genelde sıkıntı çıkmıyor güncellemede.

Tepkime
2
Magisk Kullanan biri olarak bendeki uygulamanın değerlerini sayende kontrol ettim herşey düzgün çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,699
Etiketler
android magisk magisk indir magisk nedir magisk v25 root
Üst Alt