Rom Noble 2.7 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 5,144

CaN

admin
Tepkime
4,349
20221031_003422.png

Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Çok uzun zamandır severek kendimin de kullanmış olduğu Samsung Galaxy S9 Serisi ve Note 9 Serisi cihazlar için yapılmış harika bir Özel Rom. Bildiğiniz üzere bu marka cihazlara Android 10 OneUI 2.5 den yukarı sürüm güncellemesi gelmeyecek. Fakat bu Rom sayesinde ilerleyen zamanlarda Android 13 ve OneUI 5.0 dahil olmak üzere güncelleme yapabileceğiz.

Şuan bu konuda sunulan Rom Noble 2.7 Sürüm. Rom şuan kendi cihazımda da kurulu ve bilindik hataların dışında bir problem söz konusu değil. Sizde eğer Samsun Galaxy S9 Serisi ve Note 9 Serisi bir cihaz kullanıyorsanız bu Romu muhakkak kullanın...

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S9 ve Note 9 Android 10 dan sonra versiyon güncellemesi almadı. Samsung bu cihazlara sadece güvenlik güncellemesi vermeye devam etti. Bu da biz kullanıcıları bir hayali üzdü. Fakat Noble Rom bu sorunu ortadan kaldıran büyük bir adım attı. Noble Rom sayesinde son çıkan Android 12 ve OneUI 4.1 Rom bizlere sunuldu.

Görseller sistem hersey çok başarılı bir şekilde çalışmakta. Sadece bir iki problem var bunlarda yakın zamanda çözülür diye tahmin ediyorum.
Ön kamera kendinizi uzak tutmanız gerekiyor. Bunun yerine Google Cam uygulamasını kullanıyoruz bu problem de ortadan kalkıyor.

Gerekli Anlatımlar ve Dosyalar Aşağıdaki bağlantılar da mevcut.

Rom ile ilgili indirmeniz gereken Dosya Bağlantılarını Sıra ile verdim. Bu Sıra ile indirip bu Sıra ile kurmanızı tavsiye ederim.

:xxxdow: GEREKLİ TÜM DOSYALAR

1. Rom Dosyası Noble 2.7 :
Not :
iki farklı indirme seçeneği var. İstediğiniz üzerinden indirebilirsiniz...
2. Kernel Dosyası :

:xxxbatarya: KURULUM NOTLARI

》2.1 Noble
Rom ve üzeri kullanıyorsanız, Noble 2.7 Rom doğrudan TWRP den kurabilirsiniz.
》2.1 Noble Rom altı rom kullanıyor yada ilk defa Noble Rom 2.7 kuracaksınız temiz kurulum yapmanız gerekiyor.

:xxxcpu: YENİLİKLER

-
Ekim ayı yamaları (HVJ1) ile temel N10'a
güncellendi.
- Güncellenmiş Magisk ve SafetyNet modülü.
- Saat Uygulaması için düzeltme eklendi.
- Diğer geliştirmeler.

:xxxekran: HATALAR ve EKSİKLİKLER

- Diğer sürümlerde olduğu gibi Kamera Hatası devam etmektedir. Diğer ufak sorunlara bakmak için konunun orjinal linkinden faydalanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

:xxxekranorani: Rom Asıl indirme Adresi :

:xxxhizlisarj: Rom Telegram Adresi :

:xxxhizlisarj: Kernel Telegram Adresi :

:xxxguvenlik: İNDİRME ADRESİ :
:xxxnokta: NOBLE ROM 2.7:
OneDrive Alternatif :

Google Drive Altarnatif :

:xxxnokta: NOBLE ROM 2.7 FOR G960N, G965N, N960N :
OneDrive Alternatif :

Google Drive Alternatif :

Tepkime
1
Evet sonunda ekledin. Senin eklemeni bekliyorum. Bi problem olursa yardımcı oluyorsunuz. Teşekkür ederim dostum. Noble 2.7 indirmeye başladım.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,349
Tepkime
363
Eyvallah kardeşim bu güzel olmuş

• Beğen
Tepkime
11
Eline emeğine sağlık. Bu konuyu güzel takip ediyorsun.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,349
Tepkime
3
Elinize sağlık güzel anlatım olmuş ve kurulumda çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim

• Beğen
Etiketler
android 12 rom galaxy rom noble noble 2.7 noble rom noble rom indir note 9 rom s9 rom samsung rom
Üst Alt