Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 10,345

CaN

admin
Tepkime
4,349
20221205_230234.png

Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Çok uzun zamandır severek kendimin de kullanmış olduğu Samsung Galaxy S9 Serisi ve Note 9 Serisi cihazlar için yapılmış harika bir Özel Rom. Bildiğiniz üzere bu marka cihazlara Android 10 OneUI 2.5 den yukarı sürüm güncellemesi gelmeyecek. Fakat bu Rom sayesinde ilerleyen zamanlarda Android 13 ve OneUI 5.0 dahil olmak üzere güncelleme yapabileceğiz.

Şuan bu konuda sunulan Rom Noble 2.8 Sürüm. Rom şuan kendi cihazımda da kurulu ve bilindik hataların dışında bir problem söz konusu değil. Sizde eğer Samsun Galaxy S9 Serisi ve Note 9 Serisi bir cihaz kullanıyorsanız bu Romu muhakkak kullanın...

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S9 ve Note 9 Android 10 dan sonra versiyon güncellemesi almadı. Samsung bu cihazlara sadece güvenlik güncellemesi vermeye devam etti. Bu da biz kullanıcıları bir hayali üzdü. Fakat Noble Rom bu sorunu ortadan kaldıran büyük bir adım attı. Noble Rom sayesinde son çıkan Android 12 ve OneUI 4.1 Rom bizlere sunuldu.

Görseller sistem hersey çok başarılı bir şekilde çalışmakta. Sadece bir iki problem var bunlarda yakın zamanda çözülür diye tahmin ediyorum.

Gerekli Anlatımlar ve Dosyalar Aşağıdaki bağlantılar da mevcut.

Rom ile ilgili indirmeniz gereken Dosya Bağlantılarını Sıra ile verdim. Bu Sıra ile indirip bu Sıra ile kurmanızı tavsiye ederim.

:xxxdow: GEREKLİ TÜM DOSYALAR
1. Rom Dosyası Noble 2.8 :
Not :
iki farklı indirme seçeneği var. İstediğiniz üzerinden indirebilirsiniz...

:xxxguvenlik: F VERSIYON (G960F, G965F, N960F)

:xxxguvenlik: N VERSIYON (G960N, G965N, N960N)

2. Kernel Dosyası :

ÖNEMLİ: Eğer Eski Noble 2.7 Kernel Çalıştırmak istiyorsanız. Bunun için Aşağıdaki Dosyaları TWRP ile yükleyiniz.

:xxxguvenlik: Yeni Kernel Dosyası

:xxxnasilyplr: 3D Tuş Fix Dosyası

:xxxbatarya: KURULUM NOTLARI

Noble 2.5 - 2.6 - 2.7 - 2.8 Rom Kurulum

》2.1 Noble Rom ve üzeri kullanıyorsanız, Noble 2.8 Rom doğrudan TWRP den kurabilirsiniz.
》2.1 Noble Rom altı rom kullanıyor yada ilk defa Noble Rom 2.8 kuracaksınız temiz kurulum yapmanız gerekiyor.

:xxxcpu: YENİLİKLER

- En önemli düzenleme ve yenilik Ön Kamera Hatası Giderildi !
- Diğer geliştirmeler.

:xxxekran: HATALAR ve EKSİKLİKLER

-
-

:xxxnokta: Noble Rom Tecrubelerinizi Bizimle Buradan Paylaşırmısınız?

:xxxekranorani: Rom Asıl indirme Adresi :

:xxxhizlisarj: Rom Telegram Adresi :

:xxxhizlisarj: Kernel Telegram Adresi :

Ekli dosyalar

• Noble-2.8-Kernel.zip
    33.4 MB · Görüntüleme: 98
  • Noble.zip
    33.2 MB · Görüntüleme: 20
  • old_hwc.zip
    639.4 KB · Görüntüleme: 11
Tepkime
1
admin kurdum ama samsung logosunda kaldı sonrası siyah ekran acil cevap

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,349
admin kurdum ama samsung logosunda kaldı sonrası siyah ekran acil cevap
Kurulum ile ilgili adımları izlemeniz gerekli. Bunun için Rom Bölümünde Noble Rom Nasıl kurulur ile ilgili konuyu inceleyiniz hocam. Yapamazsınız yine yazın biz sizi yönlendiririz.

CaN

admin
Tepkime
4,349
2.7 yada 2.6.2 üzerine kurul6m yaptıysan ilik etapta yapabilir bende aynı oldu tekrar kurulum yaptım ve düzeldi 2.8 gayet iyi ve daha hızlı
2.7 ile fark baya varmı abi sen kurdun anladığım kadarıyla.
Kamera problemi giderilmiş mi?

Tepkime
285
Evet. Kamera güzel ben bide sıfırdan kurmadım ona göre bile hem kamera güzel hızlı. Artı kurulumda bixby yerine Ok google asistanı seçersen bixby tuşuna Ok google kulana bilirsiniz. Ben Ok google apk buraya yükleyin olmayanlar indirip yuklesin

Ekli dosyalar

• com.google.android.apps.googleassistant_0.1.474378801-52_minAPI21(nodpi)_apkmirror.com.apk
    1.1 MB · Görüntüleme: 5
Tepkime
1
Kamera sorunu yok diyorsun o zaman bunu kuralım bakalım. Anladığım kadarıyla buda Android 13 ile geldi. Neyse bekleyecez artık Android 13 ü

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
285
Andord 13 geciş hazırlığı bir nevi andord 13 daha yumuşak oluyor oyuzden 2.8 geçiş romu diye biliriz. Evet bende kamera sorunu yok cökme yapmıyor gayet iyi makine iyi hızlı yanıt veriyor sizde test edin şimdilik 13 gelene kadar bunula idare edicez kolay bir iş degil yazılıp yapmak eklemek hatasız kul olmaz 😀

CaN

admin
Tepkime
4,349
Kamera sorunu yok diyorsun o zaman bunu kuralım bakalım. Anladığım kadarıyla buda Android 13 ile geldi. Neyse bekleyecez artık Android 13 ü
Test edildi şuan kullandığım sürüm Noble 2.8 Sorunsuz Çalışmaktadır. Kamera problemi yok. Gayet Stabil.

Etiketler
android rom noble noble 2.8 noble rom noble rom download noble samsung note 9 rom rom indir s9 rom
Üst Alt