Rom Noble 2.8 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 10,533
Tepkime
6
Uygun TWRP sürümü
Uygun Custom Rom Dosyası
Kurulum Adımlarında yapılan yanlışlık

Cihaz Marka Modeliniz nedir Hocam. Uygun dosyalar ve eksiksiz Kurulum için çok dikkatli olmalısınız
N960F uygun rom indirdim trwp de note 9 için yine indirmiştim kurulum aşamasını rehberdeki gibi yapmıştım.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,708
Tepkime
6
Hocam denedim şu an sorun yok teşekkür ederim :) Sadece Disney Plus ve Netflix Uygulamarını indiremiyorum cihaz ile uyumlu değil diyor. Hakkında kısmında telefonu Sm-N975F olarak görüyor baktım Note 10 Plus imiş :) Peki bu uygulamarı nasıl yükleyebilirim

CaN

admin
Tepkime
4,708
Hocam denedim şu an sorun yok teşekkür ederim :) Sadece Disney Plus ve Netflix Uygulamarını indiremiyorum cihaz ile uyumlu değil diyor. Hakkında kısmında telefonu Sm-N975F olarak görüyor baktım Note 10 Plus imiş :) Peki bu uygulamarı nasıl yükleyebilirim
Bununla ilgili olarak Süleyman Abim dönüş yapacaktır.
@kung

CaN

admin
Tepkime
4,708
:xxxönemli: Noble Rom Tecrübenizi Bizimle Paylaşın

:xxxönemli: Samsung Galaxy Optimizasyon Kılavuzu

Tepkime
2
Şu Rom ile ilgili aradığım herşeyi ve desteği burada buldum çok kral bi site yapmışsın hocam.
Rom süper özellikle son sürüm baya iyi olmuş.

Tepkime
11
Geç oldu ama bende şimdi Noble 2.5 den 2.8 e geçmeyi düşünüyorum 😊

• Beğen
Tepkiler: CaN
Etiketler
android rom noble noble 2.8 noble rom noble rom download noble samsung note 9 rom rom indir s9 rom
Üst Alt