Rom Noble 2A Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 4,779
Tepkime
1
3.2 yayınlamış sın kardeşim onu mu kullanalım yoksa 2A da kalmaya devam mı edelim. Sen galiba Noble 3.2 ye geçtin bizde geçelim mi. Sadece ön kamera problemi var galiba yine

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,703
3.2 yayınlamış sın kardeşim onu mu kullanalım yoksa 2A da kalmaya devam mı edelim. Sen galiba Noble 3.2 ye geçtin bizde geçelim mi. Sadece ön kamera problemi var galiba yine
Evet bende 1 gündür Noble 3.2 kulanma başladım. Noble 2A dan geçiş yaptım. Ön Kamera sorunu var.

Tepkime
3
Ben Android 13 kullanmak istemiyorum. O yüzden Android 12 sürümü için en eon yayınlanan sürüm şuan için bu galiba dostum. Bunu kullanacağım.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,703
Ben Android 13 kullanmak istemiyorum. O yüzden Android 12 sürümü için en eon yayınlanan sürüm şuan için bu galiba dostum. Bunu kullanacağım.
Evet hocam Android 12 sürümü için yayınlanmış olan en son Noble Rom versiyonu budur...

Tepkime
65
merhaba twrp yuklerken odinde pass diyor ama telefonda downloadingde kalıyor ne yapmam lazım
Odin ile yazılım yada TWRP yüklemesi yaptıktan sonra Odin ayarından yeniden başlatma kapalı ise telefon download modunda kalır. Download modundan ses kısma ve güç tuşuna 8 saniye basılı tutarak kendin çıkman lazım.

Tepkime
65
Gereksiz uygulamalari dondurmak ve kaldirmak icin ne yapmamiz gerekiyor package disabler pro kullaniyordum ama calismiyor
Ben bunun için Sd Maid öneririm. Toplu olarak uygulama kaldırma, devre dışı bırakma, zorla durdurma, apk yedeği alma özellikleri yanı sıra çok detaylı sistem temizliği yapıyor. Ve işini de hızlı yapıyor. Fakat çoğu özelliğini kullanmak için hem root gerek, hemde uygulamayı satın almak gerek. Ben satın almadan fakat satın almış gibi tüm özellikleri ile kullanıyorum. Kaçak yada crack denilen yöntem yani. @Tek Bilgin izin verirse hem Sd Maid hemde Sd Maid Kilit (uygulamayı tam sürüm kullanmak için gereken dosya) uygulamalarını indirebileceğin link verebilirim. Fakat Sd Maid bazı uygulamaları kaldırma başarılı demesine rağmen kaldıramıyor. @Tek Bilgin ustanın tavsiye ettiği System App Remover uygulaması uygulama kaldırmada daha başarılı.

CaN

admin
Tepkime
4,703
Ben bunun için Sd Maid öneririm. Toplu olarak uygulama kaldırma, devre dışı bırakma, zorla durdurma, apk yedeği alma özellikleri yanı sıra çok detaylı sistem temizliği yapıyor. Ve işini de hızlı yapıyor. Fakat çoğu özelliğini kullanmak için hem root gerek, hemde uygulamayı satın almak gerek. Ben satın almadan fakat satın almış gibi tüm özellikleri ile kullanıyorum. Kaçak yada crack denilen yöntem yani. @Tek Bilgin izin verirse hem Sd Maid hemde Sd Maid Kilit (uygulamayı tam sürüm kullanmak için gereken dosya) uygulamalarını indirebileceğin link verebilirim. Fakat Sd Maid bazı uygulamaları kaldırma başarılı demesine rağmen kaldıramıyor. @Tek Bilgin ustanın tavsiye ettiği System App Remover uygulaması uygulama kaldırmada daha başarılı.
🙂 dosya olarak ekleyebilirsin kardeşim. Normalde bu tip Uygulamaları sadece Premium üye kısmında patlıyoruz. Orayada yakın zamanda uygulama yükleyeceğim inşallah.

Tepkime
1
2A sürümünde kamerada problem yok o yüzden noble 3 versiyonlarına geçmek istemiyoruz. En kısa zamanda düzeltilir umarım kamera hatası.

• Beğen
Etiketler
android rom indir noble 2a noble 2a rom noble android 12 rom noble rom indir note 9 rom indir s9 rom indir samsung rom
Üst Alt